Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Randiznátok egy munkanélküli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiznátok egy munkanélküli lánnyal?

Figyelt kérdés

Nagyon próbálkozom, de eddig sikertelenül munkatéren, pedig már lejebb is adtam az elvárásokból. Jól megvagyok, nem vagyok nagy igényű, van tartalékom is, de a jelenlegi helyzetben nem könnyű.

Viszont esténként magányos vagyok, és szeretnék párt találni. Ebben az akadályoz, hogy mindenkit csak a munka érdekel és még a végén azt hinné valaki, hogy a pénzre hajtok. Szerintetek megér egy próbát vagy várjak az állásra? 26/L



2020. szept. 1. 23:10
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
34%
Egy fillér nélkül is imádni foglak :)
2020. szept. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
14%
Kicsit fura lehet ahogyan megfogalmazom a választ, az nem zavar, hogy nincs munkád az már igen, hogy nem is találsz.
2020. szept. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
94%
Nem mindenki akar árufeltöltő lenni. Előérzetem szerint felsőfokú végzettsége van.
2020. szept. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
43%
Azért nem mindegy a végzettség se. Ha informatikusként épp nem találnál munkát az beleférne.
2020. szept. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%

Igen, gond nélkül. Nekem is volt ilyen időszakom régebben. Szóval kicsit sem zavarna.


F

2020. szept. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem ez ne legyen akadály. Elmondod mi a helyzet, aztán ha akar elhív, ha nem, ott a másik.

Azon viszont gondolkodj el, hogy ott, azon a településen maradsz-e, mert munka miatt lehet költöznöd kellene, nem odakötni magad.

2020. szept. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem izgat. Majd találsz.
2020. szept. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
55%
Bezzeg ha pasi lenne munkanélküli elküldenétek a fenébe, hogy majd csajozz, ha van munkád. XD
2020. szept. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
90%

Simán, ezen nem múlna. Be is tudnám ajánlani lehet több helyre is. :)

29/F

2020. szept. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
79%
Komolyan kérdezem, ha a férfi lenne munkanélküli az a nőket nem zavarná? Mert ha a nő az, akkor a pasikat láthatólag nem.
2020. szept. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!