Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nincsenek barátaim és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nincsenek barátaim és nincsenek körülöttem lányok akkor hogyan találhatnék barátnőt?

Figyelt kérdés

Sosem beszélgettem még lányokkal csak barátilag sem nem hogy ismerkedés miatt.

Az hogy nincsenek barátaim az annyira nem is zavar de egy lány nagyon hiányzik már.


Vannak szintén magányos lányok akiknek elég lenne egy pár?

Úgy érzem az megoldaná a magányosságomat. Persze nem akarnék állandóan vele lenni, egyedül is jól el vagyok.


2020. szept. 2. 13:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Ismerkedj neten.
2020. szept. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha nem nézel ki, akkor felejtsd el a netes ismerkedést.

Szinte nulla az esély, hogy ott találj párt. Próbálkozni lehet, attól függ mik az igényeid...

Amúgy meg, Üdv a klubban.

2020. szept. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!