Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol találhatnek 30 felett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnek 30 felett normalis kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Vidéken élek itt nulla a lehetőség, eloben nincs lehetőségem ismerkedni, neten meg fura emberek vannak, szóval nem tudom hol lehetne ?
2020. aug. 14. 19:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
12%
Úgy tűnik, meg kell barátkoznod a gondolattal, hogy valamelyik fura ember lesz a társad.
2020. aug. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
Itt az ismerkedős részlegben.
2020. aug. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Tehát sehol.
2020. aug. 14. 23:57
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Neten pont ugyanazok az emberek vannak, akik "élőben" is. Nem létezik párhuzamos világ, ahonnan az internetes tartalmak érkeznének.
2020. aug. 15. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%
Vidéken is van könyvtár, képzési lehetőség, úgymint sport, kutyasétáltatás közben, kirándulás során. Vagy esetleg valóban itt.
2020. aug. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
41%
Én is vidéki vagyok, 32 és sajnos igazad van. Itt vidéken nem lehet ismerkedni. Nincs kivel. Nem tudom hol találok majd barátnőt
2020. aug. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
37%

Te tipikusan az vagy, aki saját maga zárkózik el minden lehetőségtől, majd pedig jön dühöngni, hogy nincs semmi lehetőség.

Tudod, ez kb olyan, mintha én azt mondanám, hogy filmet akarok nézni. De a tévét nem vagyok hajlandó bekapcsolni. Moziba nem vagyok hajlandó elmenni, mert az pénzbe kerül, és még ki is kell mozdulni hozzá. Tableten, gépen, Netflixen meg elvből nem vagyok hajlandó filmet nézni, mert hát vannak ott fura filmek is. Majd elkezdek dühösen méltatlankodni, hogy egyetlen filmset sem tudok megnézni.

Nem tudom, hogy a vidék melyik részén élsz, de én azért elég kevés olyan hazai települést ismerek, ahonnan ne lehetne tömegközlekedéssel (vagy autóval) fél órán belül egy jóval nyüzsgőbb helyre eljutni. De hacsak nem tanyán élsz, még az sem lehetetlen, hogy településen belül, vagy a szomszéd faluban találj valakit.

Az internettel meg az a helyzet, hogy ugyanazok az emberek használják, akikkel mondjuk egy nagyváros utcáján találkozol.

De természetesen nem kötelező ismerkedni, és ilyen mogorva, befásult hozzáállással talán jobb is, ha inkább vénlány maradsz.

2020. aug. 17. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
És mit kezdenel egy nagyobb városba, egyedül? Idióta.
2020. aug. 17. 12:23
 9/13 anonim ***** válasza:
8: Ezt én sem értem az ilyen javaslatoknál. Bemegyek, oké. És? Sétálgatok vagy leülök egy padra valahol, és nézek ki a fejemből? Beülök egy kávézóba, cukrászdába, étterembe, és ott is nézek ki a fejemből? Vagy elmegyek valami buliba, ott a sok hullarészeg, betépett ember (többnyire tizenévestől 25-ig) között rám talál majd életem szerelme? Ezeknél még a net is esélyesebb...
2020. aug. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ami pedig azt illeti, hogy a neten is ugyanazok az emberek vannak: lehet, hogy ez Budapesten így van, ezeken a vidéki kisebb településeken nagyon nem. Tényleg csak a "furák" vannak; azok, akik már-már a torz szintet súrolóan rosszul néznek ki és/vagy fejben sincs rendben velük valami. Ezekkel élőben amúgy sosem találkozna az ember, munkahelyen is igyekeznek elbújni, amennyire csak lehetséges, már ha van nekik egyáltalán, mert jó részük simán leszázalékolt-gyanús.
2020. aug. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!