Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 körüli átlagos keresetű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 körüli átlagos keresetű férfiak! Hogyan dolgozzátok fel, hogy soha nem lesz új építésű saját lakásotok, újonnan vett minőségi autótok, ebből kifolyólag (jó kinézetű) barátnőtök?

Figyelt kérdés
Az ilyen minden segítség nélkül, önerőből is elő lehet teremteni mesékkel ne fárasszuk egymást.

2020. szept. 2. 13:45
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy nem azt nézem, hogy mim nincs, hanem, hogy mim van...
2020. szept. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
96%
Isteni kivétel vagyok ezek szerint mert egy nagyon szép nővel élek panelban, öreg kocsival.
2020. szept. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
61%

Nem vagyok érintett, de ide írok, hogy lássam a válaszokat.

Az ilyeneket, hogy:


"Én pénz nélkül is Insta modelleket qúrok."

"Nő vagyok, és nem számít a pasi pénze, ha hajléktalan lenne se számítana, csak szeressen."

"Vágóhídi bélmosóként kezdtem, most ppogromozóájtís wok, havi 2,5M-é, az ALMA telefonosnál, UsÁba."

"Nem vagyok ilyen, 12 évesen alapítottam a cégem, mára 732 helyről kapok passzív jövedelmet."

"Bankigazgató vagyok, 22 éves, 4 diplomás, van egy budai hegyem, 4 Ferrarim, mégsincs nőm. :("

2020. szept. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 Gáspár Keve Balázs ***** válasza:
92%
Arra nem tudok referálni, hogy milyen összefüggésben lenne az anyagiasság, a testiséggel. Kifejtenéd, miből gondolod hogy van összefüggés?
2020. szept. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
91%
Kinek mi a jó kinézet. Ha olyan "nőkre" gondolsz akik Instagramon rázzák a seggüket és mindenféle szart akarnak rásózni a követőikre akkor őszintén szólva örülök, hogy soha nem lesz ilyen nőm, mert átlagos a keresetem.
2020. szept. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
64%

4.-nek.


Ennyire egyszerű vagy, vagy csak simán egy buta troll?

2020. szept. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
89%
Nő vagyok, és nem számít a pasi pénze, ha hajléktalan lenne se számítana, csak szeressen.
2020. szept. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
93%
Én pénz nélkül is Insta modelleket qúrok.
2020. szept. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Bankigazgató vagyok, 22 éves, 4 diplomás, van egy budai hegyem, 4 Ferrarim, mégsincs nőm. :(
2020. szept. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok ilyen, 12 évesen alapítottam a cégem, mára 732 helyről kapok passzív jövedelmet.
2020. szept. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!