Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Amióta 2 éve albérletből új...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amióta 2 éve albérletből új építésű saját lakásba költöztem, szinte minden szexpartnerem komoly kapcsolatot szeretne tőlem. Miért? Ennyit számít egy saját lakás?

Figyelt kérdés
2020. aug. 9. 17:00
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
86%
Miért, minden random punci tudja, hogy saját a lakásod? Vagy hosszútávú kapcsolataid vannak, mert akkor nem ritka, hogy ezt szeretnék..
2020. aug. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
75%
Napi kamu. Csak éhenkórász nőid voltak? Keress olyat akinek van egzisztenciája, lakása.
2020. aug. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
20%
2. Azért a fiatal, huszonéves jócsajoknak általában még nincs saját lakása, egzisztenciája, hacsak a szülei nem tettek alá egyet. Még akkor is, ha már elindult azon az úton, hogy egyszer legyen neki.
2020. aug. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

Hát őszintén, nálam így történt. Mármint hogy a szülők tették alám a lakást diploma után. 18-25 év körül lányokat szoktam felhozni a budapesti lakásomra esténként, olyan heti 1-2 alkalommal, aztán történik, aminek történnie kell... Én 27 éves vagyok amúgy. 55 négyzetméter körüli a lakás, tehát nem olyan nagyon nagy, de egy nagyon szép, új lakóparkban van.


Amúgy akarnék barátnőt, de valahogy még nem találtam meg azt, aki személyiségre és külsőre is egy csoda.

2020. aug. 9. 17:20
 5/32 anonim ***** válasza:
10%
eléggé kamus kérdés, amúgy meg gáz, hogy fater-muter totla alád. Semmibe sem nézlek. Én véres munkával 34 évesen 10 millió ft indulóval és jópár milliós hitellel vettem lakást. Na az a komolyabb dolog. De én soha egy nőnek sem mondom, hogy kié a lakás, sajátom-e. Nem is kérdik. Van és kész. Ja és heti 1-2 nő, akkor hozzád képest Brad Pitt egy senki, ha ilyen jól mehy.
2020. aug. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%

Igen, mintha csak arra lett volna kihegyezve ez a kérdés, hogy a nőknél akkor sokkal kapósabb vagy, ha van saját lakásod.


Mondjuk azt én sem állítom, hogy nem, de a kérdésről szinte ordít, hogy megint a nőket degradáló, és a gyakori népét provokáló emberrel állunk szemben.

2020. aug. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Nem degradálom a nőket és sosem menőztem azzal, hogy nekem saját lakásom van és tudom, hogy ha a szülők teszik valaki alá, az nem olyan dolog, amire büszkének lehet lenni. Itt csak azért fejtettem ki a kommentemben a saját lakás dolgot, mert a 3as válaszolóra reagáltam.
2020. aug. 9. 17:40
 8/32 anonim ***** válasza:
80%
Én nem a kommentedre írtam, hanem a konkrét kérdésedre, ott fent, tudod. Már a kérdésből ordít a dolog. De ha mégsem ez volt a szándékod, akkor azt tudom csak írni, hogy igen, ennyit számít barátom. 😎
2020. aug. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
97%

5. És a kérdező tehet arról, hogy olyan családba született, ahol vitték annyira anyagilag, hogy tudtak a gyereknek lakást venni? Te sem utasítottad volna el a lakást, ha a szüleid megkínálnak eggyel, ahogy senki sem.


Arról sem tehet senki, ha szegényebb családba születik, de arról sem, ha gazdagabba.

2020. aug. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Az én szüleimnek elég jól megy anyagilag, de nagyon sokat dolgoznak. Sokat köszönhetek nekik, szerencsés vagyok, hogy ők a szüleim.
2020. aug. 9. 17:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!