Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az a probléma amiért visszautasítantok egy mély(J)en vallásos keresztény fiatalembert?!?

Figyelt kérdés

31f.k.(f)

Budapest


2020. szept. 2. 18:14
1 2 3 4 5 6 7
 31/66 anonim ***** válasza:
0%
Tudjátok mi a furcsa nekem? Egy világban él a vallásos, meg a nem vallásos. Nektek nem furcsa, hogy ugyanott él mégis máshogy fogja fel a dolgokat? Mert egy világban élnek 2 nézettel. Nem különös nektek? Nekem nagyon.
2020. szept. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/66 anonim ***** válasza:
100%
31 Kettőnél sokkal, de sokkal több nézet van a világban és ez egyáltalán nem furcsa, így van rendjén.
2020. szept. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/66 anonim ***** válasza:
3%
Nincs így rendjén. Vannak dolgok amikben egy az igazság. A föld is egyféleképpen keletkezett, mégis van rá 100 vallásos elmélet. Ha én ránézek a karomra és azt mondom, hogy 30 centis, akkor lehet rá ezer nézet is, attól még az 30 centi marad. Tehát ha van 1 valóság akkor lehet 1000 féle nézet is rá, valóság 1 marad.
2020. szept. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/66 anonim ***** válasza:
90%
#33: te valami szefós vagy, vagy zárt intézetben nevelkedtél?
2020. szept. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/66 anonim ***** válasza:
100%
33 Remélem csak trollkodsz és nem gondolod komolyan, ráadásul ilyen rettenet példákkal jössz, amiknek köze sincs a világlátáshoz. A legtöbb dolog az életben szubjektív, de az objektív igazságokat sem kell mindenkinek elfogadnia, ha azzal senkit nem bánt. Azokkal van a probléma, akik szerint az ő gondolkodásmódjuk, értékrendjük az egyetlen helyes út a világon és képtelenek felfogni, hogy annyifélék vagyunk, hogy ez lehetetlen és még csak nem is szükséges. Ritka pocsék és szomorú világ lenne, ha minden ember ugyanúgy gondolkozna.
2020. szept. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/66 anonim ***** válasza:
5%
Mi az a szefós? Én lennék az a szefós, csak nem tudom, hogy az mi. A példák lehet, hogy nem jöttek át, attól még igaz. Nem kell ugyanúgy gondolkozni, csak amikor valaki kitalál nemlétező valóságot az a baj. Nekem nem az a bajom, hogy valaki máshogy gondolkozik, az a bajom, hogyha kitalálnak nemlétező dolgokat, majd azt mondják, hogy én csak másképpen látom. van aki szerint ha keresztényeket öl, a mennybe jut. Tessék ő máshogy látja a világot. Jól látja? Van aki szerint normális gyerekeket éheztetni, ő is máshogy látja a világot. Jó mi? Milyen jó, hogy vannak akik így látják a világot. Van aki szerint egy Isten maszturbációjából jöttünk létre. Ő is másképp látja a világot. Jó nekünk ő mi?
2020. szept. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/66 anonim ***** válasza:
48%
Tehát szerintem azzal van a baj, aki nem érti meg végre, hogy ki lehet találni ezer nemlétező dolgot, attól még nem lesz igaz. Ez nem csak a vallásra vonatkozik, van valami ami létezik, ha te kitalálsz valamit, attól az nem lesz valóság. Inkább azokkal van baj, akik vallásosak és nem értik meg, hogy az én hiszek Istenben, én érzem Istent, az nem bizonyíték, azt ők úgy értik, de amit éreznek, az nem feltétlenül létezik is. Aki elszállt a valóságtól az a vallásos, nem én.
2020. szept. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/66 anonim ***** válasza:
48%

"zokkal van a probléma, akik szerint az ő gondolkodásmódjuk, értékrendjük az egyetlen helyes út a világon és képtelenek felfogni, hogy annyifélék vagyunk, hogy ez lehetetlen és még csak nem is szükséges."


Erre külön reagálok. Arra gondoltam, hogy a föld egyféle módon keletkezett. Ha kitalálnak még ötezer féle vallást, attól még a föld ugyanúgy keletkezett, lehet rá ezer vallásos teória, csak egy sem igaz. tehet lehet valamit ezer féle módon látni, csak 999 nem lesz igaz.

2020. szept. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/66 anonim ***** válasza:
Jaj, elolvastam, hogy mi a szefós, visszavonom, hogy az vagyok. Sose rövidítettem így szavakat és nem esett le. Szerintem az áll közelebb a szefóshoz, aki nulla bizonyítékkal elhiszi, hogy Isten mit teremtett.
2020. szept. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/66 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen elvitted a témát, szóval vagy komoly szövegértési problémáid vannak, vagy direkt kötözködsz a sarkított példáiddal. Amíg azzal másnak nem árt (!), addig mindenki gondolkozzon úgy, ahogy akar és kész. Te pont azt nyomatod, mint a turbóvallásosak, semmivel sem vagy jobb.
2020. szept. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!