Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hívő férfiak, hol/hogy kereste...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hívő férfiak, hol/hogy kerestek társat?

Figyelt kérdés

2020. máj. 13. 19:20
 1/8 anonim ***** válasza:
16%
Manapság még vannak hívő emberek?
2020. máj. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
22%
Templomban?
2020. máj. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
9%
Bár férfiakat kérdeztél, de azért hadd szóljak hozzá nőként (vállalom a lepontozást is). Szerintem ők nem használnak tarskeresőt, hanem elsősorban a vallási közösségükben ismerkednek, vagy direkt módon ott sem. Ha keresztény gondolkodású egy férfi, és magányos, akkor gondolom imádkozik, hogy az Isten "küldjön" neki társat.
2020. máj. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%
Én is nő vagyok, szóval nem a személyes tapasztalatom, de nekem minden hívő ismerősöm (férfiak és nők) különböző vallási programokon ismerték meg a párjukat. Volt, aki a gyülekezetéből jött össze valakivel és volt, aki pl vallási témájú táborban ismerte meg a párját. Ha neked fontos, hogy hívő nővel ismerkedj, akkor van egy millió program (oké, jelenleg biztos ezeket is lefújták, de valamilyen formában biztos megrendezésre kerülnek így is), különböző facebook csoportok, táborok, koncertek, missziók, gyülekezetek és egyebek, ahol ismerkedhetsz.
2020. máj. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%

Nőként válaszolok, bocsi.

Hmm hol fordulunk még elő? Boltban. Könyvtárban. Edzésen. Zenekarban. A Balaton parton. A megállóban a villamosra várva. Munkában. Buliban. Koncerten. Vallással kapcsolatos eseményeken, melyeket korábban már említettek.

Kedvencem ez a "templomban". DUH...

Mi a párommal véletlen ismerkedtünk meg, egy buliban. (Bár látásból ismertük egymást.) A randik során derült ki, hogy vallásosak vagyunk.

2020. máj. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
18%
Elég sok lelketlen "hívő" embert ismerek, aki bárkin átgázolna. A hit valószínűleg náluk csak formalitás. Akinek viszont formalitás, ő tényleg jobb ha formálisan keresgél.
2020. máj. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Most házasodott az egyik ismerős 30 pluszos hölgy. Fél évig éltek "együtt" olyan formában, hogy az egyik az egyik házban, a másik a másik házban. Esküvő covid alatt. DE! A hihetetlen vallásos előzmények ellenére neten ismerkedtek meg és ott leveleztek kb fél évig. Igen, a hölgy szűz volt a házasságkötés napján.
2020. máj. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Közösségekben. Hagyományos keresztény fiatalok középkorúak szerintem alig vannak már, neoprotestánsoknál erős a közösség, ahogy zsidóknál is. Szóval ott, de aki szekulárisabb, azok ugyanúgy mint más.
2020. máj. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!