Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan ismerkedhetnék meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedhetnék meg vele közelebbről?

Figyelt kérdés
Voltaképpen már ismerem a lányt, abban az épületben, ahol dolgozom, több cég is van. Az irodájukból látásból ismerem a dolgozókat, szoktunk köszönni egymásnak, ha összefutunk, de ennyi. A múltkor reggel éppen arrafelé kolbászoltam, és ez a lány ment volna be az irodájukba, akkor láttam őt először. Köszöntünk egymásnak, aztán mondtam neki, hogy esetleg tegeződhetünk is, fiatalok vagyunk mindketten. Mondta, hogy persze, és kérdeztem tőle, hogy új ember-e, mondta, hogy kinek a helyén van. Ezt követően bemutatkozott, meg is lepődtem, és most az az egyik fő problémám, mert kicsit elhadarta a nevét, és visszakérdezni szégyelltem, nem tudom, most hogyan kérdezzek rá a nevére, mert nem értettem tisztán. Beszélgettünk, mondtam, hogy én hol dolgozom, és a végén mindenki ment a maga útjára. Ha arrafelé járok, és nyitva van az ajtajuk, akkor be szoktam köszönni, párszor mosolygott is rám, de nem tudom, lenne-e esélyem nála. Szívesen beszélgetnék vele, de bemenni nem akarok egy vadidegen irodába, ráadásul van úgy, hogy ha arrafelé járok, akkor napközben már vagy zárva van az ajtó, vagy bent van a kollégája is. Mit tanácsolnátok, hogyan puhatolhatnám ki, hogy érdekelhetem-e őt? Beszédbe sem nagyon tudok elegyedni vele, nem hogy komolyabban megismerhetném, így meg azért egy kicsit félek elhívni őt valahová.

2020. szept. 3. 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem figyeld ki mikor jar be meg haza a melobol, es 1ik ilye idopontban leszolitod, vagy ebedszunetben. A szovegedet meg mar hagy ne en talaljam ki.
2020. szept. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudok akármikor ki-be járkálni, a múltkor is arrafelé jártam reggel, de nem jött korábban, én meg nem állhattam ott, hogy várjak rá. Az épületnek teljesen eltérő részein dolgozunk, én egyébként sem délben szoktam menni ebédelni. Jó lenne valahogyan spontánnak tűnő módon összefutni vele.
2020. szept. 3. 20:11
 3/5 anonim ***** válasza:
46%

Jo, akkor nem akarasnak nyoges a vege...


Mondjuk ha olyan balga voltal, hogy nem eleg hogy nem figyeltel a nevere, amikor bemutatkozott, meg vissza sem kerdeztel, akkor most mit csinaljunk veled. Mellesleg ha tudod hol dolgozik, es az nem a sarki bolt, akkor akar linkedin-en meg is talalhatod...

2020. szept. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nyilván én is tudom utólag, hogy jobban is figyelhettem volna, de álmomban sem gondoltam volna, hogy be fog mutatkozni két mondat után, így váratlanul is ért. Ha tudnám is a nevét, azzal sem mennék túl sokra, ennyi ismeretség után nem jelölném meg őt mondjuk Facebookon sem, szerintem nem vagyunk annyira közvetlen viszonyban. Amúgy az is gond, hogy valami TÁMOP-os vagy milyen irodában dolgozik, az ilyen cégeknek meg szerintem nem nagyon van semmilyen profiljuk a közösségi oldalakon. Az ajtóra meg csak a többiek neve van kiírva, az övé nincs.
2020. szept. 3. 20:26
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!


Nincs esetleg büfé, ahol elcsípd, kávézó?

Esetleg egy béna kávés trükk, miszerint két kávét főzőtl le /főzött le a büfés a heves beszélgetés közepette, szóval gondoltad, megosztanád vele a kávézás élményét (kacsint kacsint, hogy érezze, hogy nem teljesen beszélsz komolyan), szóval hogy csak így odasétálsz hozzá egy pillanatra valamivel, amikor egyedül van bent.

Esetleg a kollégáit nem ismered, velük beszélgetésbe elegyedni, és rákérdezni, hogy ki is az a csaj, (a nevét hogy megtudd).

Vagy esetleg a portást, ha van, hátha ő meg tudja mondani a nevét. Egy keresztnévvel lehetne nagy szerencséd, ha a közeljövőben lenne a névnapja, belesni hozzá, felköszönteni.

Vagy, szintén belesni egy széles mosollyal ha máskor nem, szeptember 29-én, hogy ma van a kávé világnapja, és úgy viszel neki egy kávét.

Nőként én bármi ilyen apró bolond dolognak örülnék, HA tetszene a másik. Ha mosolyog, és keresi a tekinteted, jó esélyeid vannak.

Esetleg meglesni, merre megy haza, hol a kocsija, ha kocsival jár, esetleg próbálj meg máskor ebédelni. Járj arra pár napig ebéd körül, ha megteheted, derítsd ki, mikor ebédel (amikor sosincs ott ugyanakkor több napig), és oldd meg egyik nap akkorra az ebédedet.


Óvatosan, de sok sok sok sikert :)

2020. szept. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!