Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Baj ha egy 30 éves férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha egy 30 éves férfi szeret felnézni a párjára, ha van neki? Mert a nő többet keres, ügyesebb mindenben, jobban vezet, jobban szerel, stb. Én az ilyen nőket keresem mindig. Néha legyen már az, hogy ne a nő nézzen fel, hanem fordítva.

Figyelt kérdés
2020. szept. 4. 22:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem. De ha ő nem tud felnézni rád, akkor egy idő után le fog lépni, szóval legyen kölcsönös.
2020. szept. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Neked van?
2020. szept. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
fel tud ő is, 190 vagyok
2020. szept. 4. 22:58
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem oda-vissza fel kéne tudni nézni egymásra. Ha nem vagy büszke a párodra, megtette a fene az egészet.

Én mindig olyat kerestem, akire felnézhetek bizonyos dolgok miatt. De ez nem jelenti, hogy én a bólogató Jancsi szerepében csak ego legyező vagyok. Elvárom ugyanúgy a tiszteletet, megbecsülést. Olyannal aki nem tud rám felnézni, aki nem büszke rám, azzal eleve össze sem jövök.

2020. szept. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát elég önállótlannak tűnsz hallod. Ismertem ilyen pasast, a felesége csinált mindent, dolgozott helyette, mosott, főzött, takarított, ő vitte mindenhova autóval a pasit, de neki eszébe se jutott besegíteni, csak feküdt egész nap meg tvzett, vakarta a tökeit mint Al Bundy és várta, hogy mikor készül el kaja. Szörnyű.
2020. szept. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Én imádnám ha a párom felnézne rám, de egy nyomorék vagyok sajnos.

27n

2020. szept. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha a párosnak jó, akkor az jó. Függetlenül a helyzettől és mások véleményétől.

Amúgy nálam alap, hogy ha szeretek egy nőt, akkor van benne valami olyan, amire felnézek. Pont azért ő az a több millió nőből, akit megszerettem.

2020. szept. 5. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Ez leírva számomra olyan volt, mintha egy túlméretezett óvodás lennél.

Kiábrándító nekem. Ha akarok az életembe egy kezdetben kiszolgáltatott, tehetetlen gyereket, akkor szülök egyet.

Nem azért, de akkor minek is lenne veled egy nő, ha totál haszontalan vagy, segíteni se tudsz, mert ő mindenben jobb?

2020. szept. 5. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ja, igen. Szerintem pszichológus lenne a megoldás, mert te anyàt keresel, a nők pedig társat.
2020. szept. 5. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
En is segitokesz vagyok, csak ugyetlen.
2020. szept. 5. 07:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!