Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Zárkozott férfiként ki melo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zárkozott férfiként ki melo mániás hogyan szakadhatnék ki a mokus kerékből?

Figyelt kérdés
2020. szept. 5. 00:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Légy nyílt.
2020. szept. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sehogy. Tök mindegy, hogy mit tanácsolunk, úgysem fogsz semmit megfogadni. Eleve a munkamániások nem tudnak kiszakadni, hát még ha zárkózottak is.
2020. szept. 5. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez a legdurvább szenvedélybetegség.

1 éves bentlakásos elvonóval.

2020. szept. 5. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Fogod magad és mást csinálsz
2020. szept. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

(Nem tudom, mert nem adtál részletes leírást, hogy nálad milyen a helyzet, szóval ha számodra nem releváns dolgokat írok, akkor bocsi.)


A munkamániával nekem az a személyes tapasztalatom, hogy akkor nagyon veszélyes, ha közben az ember szinte minden mást leépít maga körül. Nekem kb. 5 év után jött el az a pont, hogy szinte teljesen kiégtem, és untam az egészet, amit csinálok, de közben nem tudtam, mi mást csinálhatnék, mert annyira elszoktam tőle. Az ember agya teljesen rááll, és bűntudata van, ha nem a dolgával van elfoglalva. Innentől átvette felettem az uralmat valami nyugtalan üresség.


Keress valami hobbit, lehetőleg olyat, ahol megismerkedhetsz új emberekkel, pl. iratkozz be nyelvtanfolyamra, tánctanfolyamra, valami sportra. Találkozz többet barátokkal (ha vannak), munkatársakkal. Családtagokkal. El lehet menni étterembe, cukrászdába, kirándulni, koncentre, kiállításra stb. stb. Kezdj kis lépésekkel nyitni az emberek és társas dolgok felé. Nem kell ezeket az embereket vagy programokat feltétlenül élvezned, csak csináld! Idővel találsz majd olyat, akivel igazán jól érzed magad (ez akár hónapokat, éveket is jelenthet).

Magányos kikapcsolódást is megpróbálhatsz többet beütemezni, amikor nem a munkádra gondolsz pl. olvasás, filmnézés, futás a parkban. Ha szépen lassan átállítod az agyad ezekre, idővel egyre könnyebb lesz. Ne várj máról holnapra nagy csodákat, de mindenképp kezdj cselekedni, mert hosszú távon rossz vége lehet ennek az életmódnak, egyszerűbb most elkezdeni változni még.

2020. szept. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Mit dolgozol?
2020. szept. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
szakács
2020. szept. 6. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!