Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megfigyeltétek már, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megfigyeltétek már, hogy nagyon sokszor csőstül jön a baj, de ugyananakkor a jó is egyszerre szakadhat rá az emberre?

Figyelt kérdés
Pl vagyok suliban vagy facebookon. Soha nem ír csaj facebookon. Aztán eltelik így 5-6 stb hónap, aztán hitelen egymás után 2-3 nap alatt 2-3 csaj is ír, hogy jó lenne beszélgetni vagy ismerkedni. Olyan ez mint derült égből villám. Csak jó értelemben. Suliban is soha egy csaj sem néz rám, nem szól hozzám. Aztán 1 hét leforgása alatt hirtelen 2-3 csaj is mosolyog, talán még me is szólít. De a bajnál is így vannak ezek a dolgok sokszor. Más is tapasztalt már ilyet?
2013. jan. 15. 23:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem csak a baj szokott jönni.
2013. jan. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ilyen a vonzás törvénye.
2013. jan. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Még egy fakbúkos lúzer.....



Amúgy meg nálunk a baj szokott csőstől jönni, ez mindig így volt, a "jó" az soha! Az kis adagokban jön, ha jön......

2013. jan. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Alexandra0908 ***** válasza:

Mint a Mickey egér haj,ugye Kedves TheDreamer ? :))


Amúgy igen,mondasz vmit...múltkor elromlott a hajszárítóm aztán a hajvasalóm füstölt el a kezembe,de a pálmát a lámpám vitte,mert az meg is rázott...-.- :D

De olyan,hogy csak jó dolog történjen egyszerre..hát még nem tapasztaltam.

2013. jan. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Mint a Mickey egér haj,ugye Kedves TheDreamer ? :)"

Te most kötekszel velem?

2013. jan. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Alexandra0908 ***** válasza:
Dehogy..sose tennék olyat. :) csak pár napja kérdeztél vmit privbe.én meg ezt írtam vissza.
2013. jan. 16. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is észrevettem már, mindkét verziót.

De szerintem inkább azért van, mert ha adódik egy probléma, azt az ember megoldja, aztán elfelejti. Míg ha csőstül jön, akkor leblokkolsz, illetve rögtön az jut eszedbe, hogy az előbb az volt, most meg ez... és így nem felejtődik el.

2013. jan. 16. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Á puszta véletlen, mer a baj az csőstül jön, a jó az meg ilyen ici-pici szívószálon keresztül ;)
2013. jan. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!