Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 éves férfinek tapasztalatla...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 éves férfinek tapasztalatlanul már elment a hajó ?

Figyelt kérdés
Sose lesz barátnője ? Túl késő mert egy csók sem sikerült még neki. És az egészséges fiúk már 15 évesen dugnak és nem prostival.
2020. szept. 5. 14:27
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Van erre statisztika. A házas nők rövidebb ideig, míg a házas férfiak hosszabb ideig élnek.
2020. szept. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
80%
Utolsó, igen. Mert az asszony bacogatja, hogy öreg menj már el orvoshoz, mert elpatkolsz. Márpedig magától 10/9 férfi nem szívesen megy dokihoz (pláne a magyar egészségügyben, ahol egy tükrözésre és 3 hónapot kell várni, addig meg 3 szorosása nő a daganat benned és áttétet is ad, vagy marad a maszek 100 ezer ftért/alkalom).
2020. szept. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Nekem több középkorú (50-60 közötti) ismerősöm is úgy halt meg most a tavaszi korona idején, hogy hazaküldték a kórházból, mert nem volt szabad ágy, rosszul lett otthon és meghalt, vagy beteg volt, ment volna orvoshoz, de nem fogadták (mert jujj a vírus biztos benned van és nem gyere be ide, halj meg otthon) és meghalt. Édesanyám párja is most halt meg 65 évesen, szívkatétezésre most nyáron lett volna időpontja a korona miatt (pedig tavasz elején megvizsgálták és tudták, hogy 1-2 hónap és nagy baj lehet, mégsem kapott időpontot csak nyár közepére), mégis meg merték tenni, hogy akkorra íratták ki. Nem is élte meg szegény, infarktusban meghalt.
2020. szept. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
8%
Ha 30 éves korodig nem történt semmi, akkor ott valami gond lehet nálad. Nem rossz indulatból írom, de ez nem normális dolog.
2020. szept. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
97%
Ismerek több embert, akik 20-as éveik végén, 30-as elején még szüzek. Férfi és nő is. 25 éves lány létemre én is az vagyok, sőt, még randira sem hívtak soha. Lett volna alkalmam szexelni, párkapcsolatra nem, így viszont nekem nem volt igényem rá. Én személy szerint semmi gázt nem látok abban, hogy 30 évesen még nem jött össze, egy normális pár ezt megérti.
2020. szept. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Kérdező szerinted kajak az az egészséges ha a 15 éves kis fiúcskák már dugnak? Mert akkor van egy rossz hírem...
2020. szept. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!