Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet szakítani fog az új...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet szakítani fog az új barátnőm ha megtudja hogy 39 évesen egy kétszobás lakásban élek a szüleimmel?

Figyelt kérdés
Tinderen megismerkedtem egy nálam fiatalabb csinos nővel. 3 hónapja együtt vagyunk de eddig mindig én mentem hozzá és valahogy nem került szóba hogy kivel lakom így nem mondtam hogy szüleimmel, ezért ha megtudja vajon szakítani fog velem?
ápr. 29. 14:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%
Ha szeret téged biztos, hogy nem szakít veled. De ha elköltözni nem akarsz, nem vagy önálló akkor ki fog rakni előbb utóbb.
ápr. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
14%
Ez a történet csak kitaláció.
ápr. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
2. Miért amúgy?
ápr. 29. 14:26
 4/17 anonim ***** válasza:
78%

Azért kitaláció, mert

1. 3 hónap alatt nem derült ki, hogy kivel, hogyan, hol élsz? Ez nálam max. a második randin alap téma. Nem kell az utca házszám ajtó, de azért a körülményeidre kíváncsi vagyok, amennyiben komoly kapcsolatot keresek.

2. ennyi idösen nincs igényed saját térre? Vagy annyira életképtelen vagy, hogy nem menne egyedül?


Ha ez valóban igaz, szerintem nem fog szakítani, mert eddig se nagyon érdekelte a dolog, ha még rá se kérdezett.

ápr. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
71%

3.


Mert a világon nincs olyan, hogy te járkálsz egy nő lakására 3 hónapig és ő nem kérdezi meg, hogy te hol élsz, és miért nem mentek oda is.

ápr. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
57%

Még az 5 vagyok.

Ha mégsem kitaláció a történet, akkor úgyis leszűrte már rég, hogy nincs saját lakásod, házad. Szóval ha eddig nem szakított, akkor nem emiatt fog.

ápr. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
56%
5. ez hülyeség. simán lehet. pl. azt gondolja alapból, hogy egyedül él a srác és nem kérdezi meg, mert eszébe se jut.
ápr. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
64%
7-es, akkor nagyon érdekelheti a srác, ha eszébe se jut megkérdezni. Lehet, hogy otthon várja a feleség meg 3 gyerek, azért mindig ö megy a nöhöz.
ápr. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
36%

7

Ezt erősen kétlem. Ezek alap dolgok, kb. az első randin szokás tisztázni.

ápr. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Arról volt szó hogy hol élek, valahogy nem kérdezte hogy kivel...
ápr. 29. 15:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!