Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tapasztalt ismerkedők! Volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalt ismerkedők! Volt már olyan veletek, hogy a csaj mutat egyértelmű jeleket az érdeklődésre, majd nem reagál és látatlanban elutasít?

Figyelt kérdés

Meg tudom különböztetni az érdeklődőt/a jófej/illetve a nem érdeklődőtől


Itt egyértelmű, hogy a legelső esetről beszélünk, idegesítene, ha nem kérdezek rá, enél talán nem is lehetett vna egyértelmű az, hogy érdeklődik


De mégis visszautasít ( Nem reagálással )


26F



2020. szept. 5. 16:04
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Fura lenne mindegyik opcio,meg egyetemre jar, tobbszor laton, hogy aktiv a chaten


A jelenet egyebken ugy nezett ki, hogy eskuvon talalkoztunk ujra 2 ev utan, es eloszor mikor osszefutottunk egybol elkezdett erdeklodni, majdnem nyomulos is volt ( A "nem-erdeklodes" szoges ellentete )


Es utana egesz vegin a lagzin kb nem beszeltem vele, csak a haverjaimmal voltam. Es vegen mikor elkoszontek ereztem, hogy bakker baromira kene meg valtani ket szot, de letettem errol, mert mindig a baratnoi kozeleben volt igy meg nem akartam


Ugyhogy facebookon kezdtem irni neki..4-5 mondatvaltas volt, majd rakerdeztem, hogy lenne kedve talalkozni erre nem valaszolt, kb mar 1 hete volt


Nem hiszem, ilyen konnyen talal mast, nem olyan tipus ( egy kicsit visszafogottabb alkat, de ha 2-3 ev utan kb ugyanazzal az erdeklodessel fordult felem akkor nem tudom elkepzelni, hogy talal mast 3 nap utan )


Ez olyan mint egy megfejthetetlen rejtveny

2020. szept. 6. 05:38
 12/13 anonim ***** válasza:

8!


Aki pár nap után sem reagaál, azzal nem veszítettem semmit sem.

Volt már többéves kapcsolatom, volt (van) gyönyörű barátnőm.

Ha volt, akkor lesz is, csak idő kérdése.

2020. szept. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Bolcs szavak! :)
2020. szept. 6. 19:43
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!