Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Járnátok olyan férfival,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok olyan férfival, akinek sok fegyvere van otthon?

Figyelt kérdés

Sportcélra legálisan beszerzett lőfegyverek, mielőtt valaki beleköt.

Kíváncsi vagyok, hogy egy ilyen dolog elijeszti-e a nőket/ van-e bennük ezzel kapcsolatban valami előítélet.


2020. szept. 7. 08:03
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
87%
Anyám külföldön él, a férjével, akinek szintén van fegyvere, őt nem zavarja.
2020. szept. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Nézd erről gondolom nem az első randin kezdesz beszélni. Amikor már a többedik randin oda juttok, hogy megtudja a nő, addigra már volt köztetek csók és talán szex is. Addigra pedig már a legtöbbet nem fogja érdekelni.


Úgy mondanám van 10% annyira fegyverellenes, hogy ez miatt nem járna veled, 80% akinek tökmindegy miután már vonzódni kezdett hozzád és 10% aki lehet szintén szereti a fegyvereket és még pluszpont is neki.

2020. szept. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
38%

Ha normálisan elzárva tartja őket és mondjuk agyag galambot lő az nem gond.

Egy vadásszal például elvből nem szívesen járnék. Nekem nem öröm az állatok megölése, nem tudnék büszke lenni rá és megdícsérni azért, mert egy jól célzó, akár távcsöves fegyverrel, lesből lelőtt egy állatot.

Nekem ez nem sport.

A célba lövés, agyaggalamb lövés nem zavarna, sőt, ha ügyes benne akkor büszke is lennék rá.

Tehát nem mindegy, hogy mire használja azokat a fegyvereket, illetve, hogy mennyire felelősségteljes a biztonságos tárolást és használatot illetően.

2020. szept. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
51%

Neki a Húgával nem érdemes kezdeni:


[link]


...

2020. szept. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
54%
#3 gondolom vegetariánus is vagy, és ezt csak becsülni tudom. Elvégre mikor a marhákat, miután egész életüket fogságban töltötték bevezetik a vágóhídra, ahol közelről főbe lövik majd kivéreztetik, hogy azok akik tőled eltérően esznek húst, elfogyasszák, az legalább ilyen rossz, ha nem rosszabb.
2020. szept. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

#4 imadom az ilyen címeket:


"Fegyverrel lőtt húga párjára"


Lehet lőni nem fegyverrel is? :)

2020. szept. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
#6 Ragasztópisztoly? xD
2020. szept. 7. 09:17
 8/21 anonim válasza:
100%

5.!


Sajnos ismerem mind3 érintetett, hidd el, megérdemlik...

2020. szept. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem zavarna, nekem is van.

Régen jártam lőni és Aersoftozni.

N28

2020. szept. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
64%

3as! A vadászok többsége normális és nem kedvtelésből ől állatot. A vadászgazdaság ennél jóval összetettebb és komolyabb dolog.

N28

2020. szept. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!