Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, járnátok olyan huszoné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, járnátok olyan huszonéves sráccal, aki általános orvosként doktorált a Semmelweis-en, de a szülői házban lakik még mindig?

Figyelt kérdés
Jelenleg rezidens lenne egy kórházban, készülne a kardiológus, belgyógyász szakvizsgáira. Fantasztikus országunknak köszönhetően annyi pénzt keresne, hogy még egy egyszobás elbérletre is rámenne minimum a fél fizetése, ezért a szülői házban lakik, és ott gyűjtöget.

2018. márc. 30. 16:36
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2018. márc. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Költőnő? ***** válasza:
40%
Ha látnám rajra a törekvést, h változtasson ezen; igen. Ha nem, tőlem lehet ügyvéd, orvos, bárakármi; nem.
2018. márc. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Tanult ember, lesz neki jobb is.

Fiatal, okosan dontott.

2018. márc. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
80%
Ha összejönnék egy ilyen sráccal, akkor nem ezek alapján jönnék össze vele, mert ez csak egy kevés és általános információ róla. Szóval csak ennyi alapján én még nem tudom megállapítani, hogy mennyire illenénk össze és tudnám vele hosszútávon elképzelni az életem stb.
2018. márc. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
84%
Érdekes, az orvosok eléggé burokban élnek, ami a párkapcsolatokat illeti. Szerintem a 99%-uk szintén orvossal házasodik, aki általában a kollégájuk is. Mondjuk annyit dolgoznak, hogy nem is nagyon van idejük máshol ismerkedni. Némelyikük a szabadnapján elugrik egy lakásos prostihoz, és megvannak oldva a szükségletek.
2018. márc. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Nem ezen múlna.
2018. márc. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Hát én ismerek ilyet. Pont ugyan az mint te. Semmelweisen végzett az ÁOK-on, szerintem a szakvizsgájának már meg kell lennie, de ebben nem vagyok biztos(most 33 éves) és otthon lakik. Viszont abban a kórházban is van pár hasonló helyzetben lévő rezisztens, de ők külön élnek. Egyébként mindnek van barátnője. Ezen nem fog múlni.
2018. márc. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
27%
Ezen nem múlna semmi. (Bár nem "doktorált", mert azt a tudományos fokozatra mondják - de ez aztán végképp részletkérdés)
2018. márc. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
54%

Általános orvosi szak elvégzése után már megkapod a doktori rangot a neved elé. Nem számít tudományos fokozatnak (PhD), de attól még ledoktorált.

Régen voltak ilyen kisdoktori, nagydoktori fokozatok, már nincs.

2018. márc. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Nem, mert annyi az önértékelése, hogy ilyen kérdéseket tesz fel gyakorira. És emellett, meg a diplomája mellett azt hiszi, hogy egy normális párkapcsolat azon múlik, hogy ki hol lakik. Ne legyünk már ennyire felszínesek, nem ezeken a dolgokon múlik!
2018. márc. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!