Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért keverik össze a diplomás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért keverik össze a diplomások a műveltséget a közös élményekkel?

Figyelt kérdés
Sokszor hallani, hogy a diplomás csajsziknak azért kell diplomás pasi, mert csak vele tudnak normálisan beszélgetni. Azt mondják, azért, mert hasonló a műveltségük/intelligenciájuk. Ehhez képest a "hasonló műveltség" kimerül a közös témákban. Nem Noam Chomsky generatív nyelvtanáról vagy a gravitációs hullámokról beszélget a turisztikát végzett csaj meg a szabadbölcsész csávó, hanem arról, hogy "váááá, de xar volt a Neptun!" meg "Ááááá, én is ott hánytam a Kobuciban!"

2020. szept. 7. 16:27
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
77%

Nincsen olyan, hogy "diplomások", de szerintem tudod jól.

A státusz, a jó kereset, a követendő minta miatt választanak a férfiak-nők is önmagukhoz hasonló szinten elhelyezkedő végzettségű-képzettségű társat.

2020. szept. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
96%
Akik ennyire nem bírják elviselni a diplomásokat, azok miért firtatják a társkeresési szokásaikat? Úgyis utáljátok őket, nem mindegy, kivel vannak?
2020. szept. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
85%
Jogász vagyok, barátom pincér és 1,5 éve élünk boldog kapcsolatban. Egyáltalán nem zavar, hogy nincs diplomája, nálam ez nem volt soha szempont párválasztáskor. Nem azt akarom megvitatni a párommal, hogy a munkám során ezt vagy azt hogy kellene csinálni.
2020. szept. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nincs diplomám, de ha valakivel találkozol, akkor először úgyis beszélgettek, nem legmagasabb végzettségről adtok egymásnak hiteles másolatot. Abból meg le tudja vonni, hogy értelmes vagy-e, vagy nem.


Ha meg társkeresőn, egyéb helyen keres a nő diplomás embert, akkor nem téged keres. Miért akarsz előítéletes emberrel lenni?

2020. szept. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
78%
Kérdező, a magad nevében beszélj, én könyvekről, színdarabokról, filmekről, különböző nyelvek, népek és kultúrák összehasonlításáról, a világ eseményeiről és jelenségeiről, mitológiáról, vallásról és pszichológiáról szoktam beszélgetni. Már akivel lehet. És elég kevés nem diplomással lehet ezekről eldiskurálni. Mondjuk sok diplomással sem feltétlenül, de azért mégis hamarabb találok lelkes színházbarátot, több nyelven beszélőt, olvasottat közöttük. Igen, tudom, hogy van kivétel, az én volt férjem is ilyen kivétel volt, de ez a kivétel nagyon-nagyon kevés. Tudod, az a baj az ésszel és az intelligenciával, hogy mindenki a saját magáét tekinti mércének. Tudom, hogy nagyon sok művelt, értelmes szakmunkás van, de azért műveltség és műveltség között is van különbség. És mindenkinek szíve joga olyat választani akivel ilyen szempontból egy szinten van.
2020. szept. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
92%

Én Diplomás vagyok, de az állításodnak SEMMI valóságalapja nincs bocs.

Azért mert te láttál 3 db ilyen embert még nem minden diplomás ilyen.

2020. szept. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
92%
Azért, hogy igazolni tudják neked, hogy hiába nincs diplomád, nem vagy kevesebb náluk. Pont az ilyen komplexusos nyomik miatt keresnek magukhoz hasonló társat. Továbbra is azt tudom tanácsolni, amit az előző 1000 db ilyen kérdésnél: Ha zavar, hogy nincs diplomád, szerezz egyet. Ha nem zavar, nem tök mindegy, mit csinálnak a diplomások? Lapozz.
2020. szept. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
3: Én férfi vagyok, de a pincérnők/pultosok stílusát jobban bírom én is, mint a jogászokét. Munkájukból adódóan nagyon beszédesek, közvetlenek, nyitottak és érdeklődőek. Szerintem ez sokkal vonzóbb, minthogy kivel lehet Bode diagramokat rajzolgatni egy kávés randin. Nekem legalábbis.
2020. szept. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
8as voltam, *a diplomás nőkét akart lenni, nem a jogászokat akartam leszólni
2020. szept. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Ha lenne diplomám se szeretném a színházat és az érdekelne ami érdekel.
2020. szept. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!