Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 hetet jártam egy sráccal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hetet jártam egy sráccal, gyönyörű volt tele reménnyel, és élmenyekkel de hirtelen kirugot. Ez most tényleg az én hibám?

Figyelt kérdés
Olyan jol megvoltunk már gondoltam is hogy,tul szép,hogy igaz legyen,sőt beszéltük is,aztán 2 nap hallgatás után,aztmonta jobb most,hogy vége legyen mint késöbb rájöt,hogy mégsem tetszem annyira,tul visszahuzodó vagyok társaságban,és talán még az exe is érdekli kissé,hogy tudtam ilyen naiv és hiszékeny lenni,nem tudom miert ilyen rövid idő alatt de beleszerettem most meg szenvedek.az emberek második találka után nem jönnek rá,hogy nem tetszik a csaj?mit ronthattam el?csajok figyelem ilyenkor vagyok büszke magamra,hogy legalább az ágyába nem ciplet be

2015. ápr. 6. 19:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy pont csak arra kellettél neki, de volt tartásod, nem hagytad, hogy lefektessen ezért hagy téged.
2015. ápr. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Interferencia ***** válasza:
Hercegnő, megvolt az első apró pofon. Szär ügy, de ez van, fel kell állni belőle, és menni tovább.
2015. ápr. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez tipikus story,csak van,akit ágyba is cipelnek,és elhitetik vele,hogy fontos,hívogatják és írnak neki,aztán amikor ráunnak,akkor már nem veszik fel a telefont.Darabig még használják a csajt,aztán amikor rákérdez a dolgokra,mindenhonnan törlik,mondván,hogy hisztis,és többé már nem is ismerik.Holott majdnem napi szinten a szemébe kell nézni.Van,aki tud,és a tükre sem törik össze,holott egy jellemtelen alak.
2015. ápr. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Inkább csak megdönteni akart. Jogosan vagy büszke magadra, hogy nem hagytad magad. Férfi létemre, ha egy nő tanácsot kér tőlem én a 3-4 hetet szoktam javasolni, ennyit nem vár egy szoknyapecér. 37F
2015. ápr. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!