Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden esetben igaz az a mondás, hogy "ne fuss olyan busz után, ami nem vesz fel"? Mit gondoltok, az enyémre igaz lehet, miért?

Figyelt kérdés
Esetemben arról van szó, hogy tetszik egy nem közvetlen kollégám, amiről a közvetlen környezetünk is meg volt győződve pár hétig, hogy az érzés kölcsönös. Aztán el kezdte hanyagolni a velem történő munkaidőn kívüli kommunikációt és valami megváltozott részéről. De nem mondta ki, hogy mi a baj. Az én érzéseim viszont megmaradtak, de a környezetem próbál lebeszélni arról, hogy továbbra is ilyen közvetlen legyek vele, mint eddig, amiben látszik, hogy odavagyok érte, mert szerintük ezzel ijesztettem el. Mindketten közel 40 évesek vagyunk, tehát nem tinik és elvileg egyikünknek sincs párja (bár abban nem vagyok biztos, hogy nem-e azért változott meg, mert "becsajozott", csak még nem mondja senkinek).

2020. szept. 7. 20:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindig igaz. De ezt nem jelenti azt, h ha vusszavonulsz , nem fog-e mégis változni. Fusson ő. 😊 Ehhez tartsd magad. Sok sikert! 😊
2020. szept. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Minden esetre igazuk van a kollégáknak. Abban nincs, h elijesztetted. Abban van, h ne teperj. Ha akar vmit tőled, hidd el, jelezni fogja. A férfiak egyenesebbek. Nem kell taktikazni. Várj türelemmel, de közben nem is kell elutasitonak sem lenned. Közömbös kedvesség. Se hideg, se meleg. Ha kellesz neki, jelezni fogja egyértelműen.

1-es voltam.

2020. szept. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Értem. De ebből kiindulva 2-es, én egyértelmű jelzést adtam, mégha nem is mondtam ki neki szó szerint, hogy bejön, tehát nem kellek neki.
2020. szept. 7. 21:03
 4/12 anonim ***** válasza:
86%
Attól még, hogy lehet tetszettél neki, kapcsolatot nem veled akart. Ezt közel 40 évesen szerintem nem kell magyarázni. De az is érdekes, hogy ennyi idősen azzal foglalkozol, hogy a többiek mit mondanak és ők sem értik meg, hogy ez nem elég.
2020. szept. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nem azzal foglalkozom, hogy mit mondanak, hanem belátom, hogy ők úgymond kívülállóként jobban láthatják a dolgokat, mint én, aki elfogultan benne vagyok.


Véleményem szerint, ha tényleg annyira egyenesek a férfiak, akkor azt is simán el lehetne mondani, hogy "bocsi, tetszel, de nem kellesz kapcsolatra, mert....." Mivel felnőtt nő vagyok és megéltem már sok mindent, mint pl. válás, barátzónába rakás, szexkapcsolatot akarók elutasítása, így azt is tudomásul venném. Ez a bizonytalanság zavar, hogy nem tudom, hogy álljak hozzá pl. csak barátként, csak kollegálisan, vagy sehogy.

2020. szept. 7. 21:39
 6/12 anonim ***** válasza:
22%

Kérdező velem is hasonló a helyzet, csak ő ki is mondta többször is hogy szeret és mondott még hasonló dolgokat.

Most pedig nem keres, nem ír.

Allítása szerint elfoglalt.

2020. szept. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Azok, amiket leírtál önmagukban jelzésértékűek. Teljesen mindegy, mi történt vagy mi változott.


Maradjon a kollegiális viszony, azaz az íratlan udvariassági szabályokat tartsd be, de semmi többet. Nem tudom, erre miért olyan nehéz 40 évesen rájönni.

2020. szept. 8. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

"ha tényleg annyira egyenesek a férfiak"


40 évesen egy kalap alá venni mindenkit a konkrét nemből szintén elmond sok mindent. Hagyd.

2020. szept. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen, igaz a mondás. Az értelme ugyanaz, de én úgy hallottam, hogy ne fuss olyan szekér után, amelyik nem vesz fel. Ugyanaz, csak más a jármű. A tied a modernebb.
2020. szept. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Roppant egyszerű a dolog, meg maga az élet is. Ha szeretnék valamit elérni, megszerezni, megtenni, akkor cselekszem. Ha nem, akkor nem.


Szerintem ez lefedte a kérdést.

2020. szept. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!