Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért teszi ezt velem? Adott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért teszi ezt velem? Adott egy lány 20 éves, van neki egy pasija is de közben azt mondja hogy én vagyok a lelki társa rendszeresen le fekszik velem utána vagy ez olyan szekér ami nem vesz fel?

Figyelt kérdés
Köszönöm előre is a sok erkölcs csősz megjegyzését ha nem lennék szerelmes belé akkor biztos hogy én is megszólnám azt a srácot aki olyan csajjal szeretkezik aki elvileg foglalt

2018. ápr. 24. 17:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
23%

Azért teszi ezt veled, mert ingyen p..na vagy, kislány, semmilyen kötöttséggel nem jársz. Beszélgettek, d..gtok és kész.


A cselekedeteid után hogy tudsz a tükörbe nézni? Nem süllyedsz el a szégyentől? Anyukád ezt tanította neked?

2018. ápr. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%

#1 olvasd el újra.

Ő a fiú.

2018. ápr. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
68%
az elso valaszolo tul okos akart lenni XD
2018. ápr. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
38%
Ez mondjuk egy nagyszeru pelda arra hogy atool hogy valaki helyesen ir attol meg lehet tiszta hulye, mint az elso
2018. ápr. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy büdös ösztönlény lotyó, azért. Szerinted ha még össze is jönne veled, akkor nem te lennél a következő idióta, akivel ezt csinálja a háta mögött? Jó vicc. Mondjuk téged is minősít, hogy egy ilyet képes vagy szeretni, szóval megérdemelnétek egymást.
2018. ápr. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Jól van, elismerem, félreolvastam. A lényegen úgysem változtat. Csak a nemeket kell kicserélni. Ennyi.
2018. ápr. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha téged akarna, akkor veled lenne. Minden más csak duma.
2018. ápr. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat... Tehát max szeretői szerep (igaz az nem nekem való) akkor megpróbálom elfeledni
2018. ápr. 24. 18:06
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért teszi ezt veled? Mert hagyod neki. Nem kell áldozatszerepben tetszelegned neked sem, és a hozzád hasonló nőknek és férfiaknak sem. Senki nem kényszerít, hogy folytasd vele ezt a viszonyt. Azzal, hogy mégis így teszel, megengeded neki, hogy így viselkedjen, bánjon veled. Ez a te hibád. Lehetnél mással is, de te szeretsz mártírkodni, szenvedni.
2018. ápr. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem szenvedni szeretek és nem sajnáltatni akartam magam... Ha voltál már szerelmes talán sejted milyen is az amikor első szeretnél lenni valaki életében és ezért képes vagy bármire mert igen én úgy érzem életem szerelme nem holmi kis kaland sajnos mert akkor könnyebb lenne
2018. ápr. 24. 18:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!