Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek melyik a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik a legjobb társkereső, ahol még találhatók olyan nők, akiknek a klasszikus értékek számítanak?

Figyelt kérdés

2020. szept. 7. 20:54
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
80%
Szeretet, odaadás, kitartás. Ezek pont nem alap tulajdonságok, hanem a másik fél hozza ki belőled. Lehet, hogy megismerkedsz egy kedves, aranyos, szerény lánnyal, de ha nem jössz be neki, akkor nem fog szeretni, és nem lesz odaadó, nem tart ki melletted.
2020. szept. 8. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 A kérdező kommentje:

Akkor megfogalmazom másképp: olyan nőt keresek, akit nem a kipattintott külső, a játszmázás, a domináns (elnyomó) viselkedés, a menő sportkocsi vesz le a lábáról, hanem az intelligenciát, a törtetést, az őszinteséget, és az összetartást értékeli a leginkább az ismerkedés során. Továbbá képes arra, hogy a hűséget egy döntésként, és nem pedig egy érzelemként kezelje, azaz az esetleges hullámvölgyekben is kitart a párja mellett.

Sokan mondták már, és tapasztalom is sajnos, hogy ez ma már nem divat, a mai fiatalság egy jelentős része még csak nem is érti, hogy miről szólnak ezek a szavak, ezért fogalmaztam úgy, hogy klasszikus értékek, értékrend.

2020. szept. 8. 00:57
 13/51 anonim ***** válasza:
85%

Nemcsak a mai fiatalság jelentős része nem érti, soha az életben nem értette ezt a többség. Régen sem volt másképp, csak annyi, hogy akkor még jobban adtak a látszatra.


Én pont olyan vagyok, amilyet leírtál (nagyon tudok szeretni, értékelem az intelligenciát, és döntésként értékelem a hűséget, 100%-a tudom mondani, hogy előbb vágnám le a kezem, minthogy megcsaljam a páromat + még főzni is tudok :D), de egyrészt párkapcsolatban vagyok, mint ahogy 25 felett a legtöbb ilyen nő, másrészt pedig nekem az a véleményem, hogy ez a "mai fiatalok" szöveg kissé taszító egy intelligenciára adó embernek, mivel nem valami intelligens megnyilvánulás. Azt javaslom, kicsit tájékozódj, nézz végig a történelmen, és tedd félre kicsit az egódat (tudom, hogy jó érzés leszólni a korosztályodat és ezáltal magadat felsőbbrendűnek minősíteni...).

2020. szept. 8. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 A kérdező kommentje:

Nem, egyáltalán nem jó érzés leszólni senkit, és még a korosztályomnak sem annyira mondanám, akikről most elsősorban beszélünk. Ha a környezetemben lévő idősebb embereket kérdezem, kivétel nélkül azt mondják, hogy "bezzeg a mi korunkban még megjavítottuk az elromlott dolgokat és nem pedig kidobtuk", és azt látom, hogy a hullámvölgyek, kapcsolati válságok ellenére hosszú évtizedeken át kitartanak egymás mellett.

Persze lehet, hogy mindez csak véletlen egybeesés, és a múlt században is ugyanakkora divat volt pl. a ghosting-olás, a megalázás, az önzés és az érzelemmentes párcserélgetés. Ezt nem tudhatom, de mint minden ember, én is csak az általam látottakból tudok következtetéseket levonni. Azt viszont tudom, hogy én erre, a fent említett értékrendre vágyom.

Sajnálattal látom, hogy a kérdésemre még te sem tudtál válaszolni, csak a "mai fiatalság" részre reagáltál.

2020. szept. 8. 03:23
 15/51 anonim ***** válasza:
18%

"Szeretet, odaadás, kitartás. Ezek pont nem alap tulajdonságok, hanem a másik fél hozza ki belőled. Lehet, hogy megismerkedsz egy kedves, aranyos, szerény lánnyal, de ha nem jössz be neki, akkor nem fog szeretni, és nem lesz odaadó, nem tart ki melletted."


Egyik se fog szeretni, csak azt szereti amit nyujtani tudsz neki. Mivel mindig van olyan, aki épp nyugodtabb, jobban keres, szebb, akármi, ezért mindig ott fog hagyni, csak kérdés mikor talál jobbat. Az meg h mástól várják a "boldogságot", háááát egyszóval gyökérség.

2020. szept. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
79%

"Az meg h mástól várják a "boldogságot", háááát egyszóval gyökérség."


A "gyökérség" alatt "undorító szemétség"-et értesz? Mert ha igen, akkor te is csak és kizárólag azon a szemüvegen keresztül vagy képes nézni a másikat, hogy te mit várnál tőle. Így viszont nem világos, miért vagy felháborodva, ha ugyanazt kapod vissza bánásmódban, mint ahogyan te gondolsz rájuk: használati tárgyként viszonyulnak hozzád, és aszerint is kezelnek. Neked valószínűleg az fáj a legjobban, hogy te nem vagy olyan helyzetben, hogy ugyanezt megtehesd a másik féllel.

Aki pedig kizárólag mástól várja a boldogságot, az egy szerencsétlen, elhibázott gondolkodású, külső kontrollos, önsorsrontó ember. Ideértve téged is.

2020. szept. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
85%

"Persze lehet, hogy mindez csak véletlen egybeesés, és a múlt században is ugyanakkora divat volt pl. a ghosting-olás, a megalázás, az önzés és az érzelemmentes párcserélgetés."


Neeem, helyette volt érzelemmentes együttélés, egymás agyára menés, és ebből (is) fakadó asszonyverés, szanaszájjel csalás, megalázás. Nem "kitartottak egymás mellett", hanem nem volt illendő válni, valamint sokszor anyagilag sem lett volna előnyös.

Eléggé álomvilágban élsz.

Hol van a határ aközött, hogy a kapcsolat már egy javíthatatlan rakás sz.ar, vagy pedig "önző módon eldobták" ahelyett, hogy megjavították volna? Ki szabja ezt meg úgy mégis?


Csak azért kérdezem, mert nekem volt egy bántalmazó exem, és ő pont ezzel a szöveggel jött, hogy ahelyett, hogy megjavítanánk, és eldobom őt, és kényem kedvem szerint keresek mást, én nem ismerem az értéket, nem ismerem a szeretetet...stb. Holott azért léptem ki, mert súlyosan bántott lelkileg.

A mostani párom mellett pedig lassan 8 éve kitartok, és olyan a kapcsolatunk, hogy simán esélyes, hogy a sírig fog tartani.


A kérdésre azért nem válaszoltam, mert fogalmam sincs, melyik társkereső a legjobb, sőt, szerintem nem is ettől függ, én úgy gondolom, hogy bárhol lehet ilyen ember, amilyet keresel, és mindenhol nehéz megtalálni.

2020. szept. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
16%

Ha ilyen dolgokra vágysz akkor inkább hagyd a párkeresést mert csak pofára esés lesz belőle.

Nekem alapvetően 3 feltételem van, inkább már csak volt e téren:

1. szeressen, fogadjon el úgy ahogy vagyok, ne akarjon megváltoztatni

2. lehessen megbeszélni vele a problémákat, legyen nyílt és őszinte, ne várja el, hogy kitalálom a gondolatait

3. legyen hűséges ne csaljon meg, ha mással akar lenni azt is mondja meg őszintén, legyen gerince

Cserébe én ugyanezeket tudom nyújtani. De ilyen nő már nem létezik, ha van is az párkapcsolatban él, vagy házas és/vagy gyereke van.

Ha egyedülálló és van is ilyen, mennyi az esélye, hogy pont találkoznánk, be is jönnénk egymásnak stb...

Szóval inkább koncentrálj magadra.

Dolgozz, tanulj, éld az életed és ne foglalkozz ezzel. Könnyebb lesz sokkal utána.

2020. szept. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
11%

16-os, hiábra próbálsz leírni, vagy tördelni az önbizalmam. Ez a feminista "hozzáállás" nálam nem müködik.


"Neked valószínűleg az fáj a legjobban, hogy te nem vagy olyan helyzetben, hogy ugyanezt megtehesd a másik féllel."


Megtehetem, megtehettem és meg is fogom tenni ha legközelebb is úgy alakul h utácra kell vágnom ilyeneket. Tehát tévedtél, hazudoztál és vádaskodtál. Nah az ilyenek miatt nem szeretem a nőket, mert a lenézésen (vszínű bevételeink között 1-2 nulla különbség van), a kinézetünkben is van pár kategória különbség (20 éve rendszeresen edzem és tartom a kaját is) neked csak a pofád van. Tehát mire föl értékeled le te a másik embert ha feleannyit sem érsz, vagy tudsz letenni az asztalra? Ez a mentalitás viszont nem mindenkire hat. Járhat a szád, max kiütik a fogaid ha sokáig beszél hülyeséget. Én csak azért vagyok csalódott, mert ilyen semmirekellő a fajtársaid 90%-a és ez elszomorít :/

2020. szept. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
6%

"és ő pont ezzel a szöveggel jött, hogy ahelyett, hogy megjavítanánk, és eldobom őt, és kényem kedvem szerint keresek mást, én nem ismerem az értéket, nem ismerem a szeretetet..."


Igen, nektek ennyi a tudásotok, "keresni mást", mert "semmi sem jó". Majd elromlik vmi a mostani párod mellett is, azt akkor megint lehet keresni mást. Csak ahogy telik az idő, egyre nehezebb lesz, mert egy nő értéke ahogy látszik is a kinézete, s ugye ez csorbul egyre jobban.

2020. szept. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!