Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Előnytelen külsejű/alacsony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előnytelen külsejű/alacsony pasik! Hogyan lehetséges együtt élni azzal a tudattal, hogy soha nem lesz olyan klasszikus csinos/szép barátnőtök, aki önmagatokért fog szeretni?

Figyelt kérdés
Ma voltam egy kis kiránduláson és rengeteg csinos, szép lányt láttam a párjával. Mondanom sem kell, hogy mindegyik +175 magas volt, férfias alkattal és arccal. Látszott rajtuk, hogy egyik se a pénzért van a párjukkal és belegondoltam, hogy az én született adottságaimmal nekem ilyen romantikus sétákban/andalgásokban sosem lesz részem egy érzéki szép, vonzó lánnyal. Persze láttam előnytelen pasikat is barátnővel, de róluk ordított a látvány, hogy csak kényszerűségből vannak együtt, hogy ne legyenek magányosak. És légyszi ne jöjjetek azzal a kifogással, hogy "Te is keress magadhoz való kategóriájút" (a kategorizálást pont ti szoktátok hülyeségnek tartani) meg ne gyertek olyan kifogássokkal sem, hogy "Azok a csajok is olyan pasikhoz vonzódnak, akik nekik bejönnek" ugyanis az érzelmeim/hormonjaim semmivel nem másabbak, mint azoknak a pasiknak, akiknek megadatik az a lehetőség, hogy szép és csinos barátnői legyenek. Pont emiatt a reménytelenség miatt már belefásultam a romantikus ideálokba és azon utópiákba, amely szerint nekem is van erre lehetőségem. De az ilyen pillanatok a mai napig is képesek egy-egy kicsi tőrt megforgatni a szívemben.

2018. aug. 19. 18:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%
Szóval te elvárod a csinos nőktől, hogy ronda pasival legyenek, de te nem lennék ronda nővel. Ok csá.
2018. aug. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
55%
Mindenkinek megvan az igénye és az izlése. Ami neked előnytelen és csúcsa bármilyen hihetlen másnak bejöhet. Van egy barátnőm akinek egyenesen a "mackós" srácok tetszenek pedig sportos alkatú szép lány.
2018. aug. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

azert jonnek az emberek ezzel, mert ez igy van. ha van 2 normalis ferfi, akit megkaphatok es az egyik csunya, a masik jokepu, miert valasztanam a csunyat?

es most nem arra gondolok, amit itt a ferfiak "alfahimnek" neveznek, hanem az atlagnal jobban kinezo, nekem tetszo pasi, es ok igenis tudnak legalabb ugyanolyan normalisak lenni, mint a csunya ferfiak.

fogadd el, amit az eletttol kaptal es nezd a lanyok belsojet. mert tudod, az a lany, aki osszejon veled, szinten a belsodet fogja nezni csak, ha csunya vagy. tehat?

2018. aug. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
54%

Úgy, hogy ez egy baromság.

Mondjuk én eleve nem arra hajtok, hogy mondjuk szerinted legyen "klasszikus szép" valaki, hanem arra, hogy én lássam gyönyörűnek, és egy dolgot megtanultam: nincs semmiféle kategória, meg kaszt, meg egyéb marhaság. Pontosabban van: a felszínes divatmajmoknál. De ha tudnád, hogy 3 évig olyan nővel jártam, akit még egy modellügynökség is megkeresett, közben meg egy pocakos, kopaszodó, alacsony pasas vagyok... rengeteg múlik az egyéni ízlésen, meg az összbenyomáson.

2018. aug. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
36%
Ne engedd, hogy megtévesszen a látvány! Csak addig vonzanak ezek a "csinos, szép" lányok, amíg meg nem ismered őket közelebbről. Aztán kiderül, hogy a többség felszínes, pénzhajhász, agymosott, tájékozatlan liba, akinek csak a pasikon, a saját kinézetén és a villogáson jár az esze, illetve mások leszólásán, kibeszélésén. Ja és a saját téves teóriáik bizonygatásán.
2018. aug. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
23%
Nyugtasson az a tudat hogy a szép nők fűvel fával csalják a párjukat.
2018. aug. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
30%
Érdekesnek tartom az ilyen nőket mint te. Én alacsony vagyok és pocakos de tudom hogy több van bennem mint a külsőm, ezért is maximálisaként teljesítek az életem minden részén. Magamra istenként gondolok és annyira lenézlek téged mint te minket az írásod alapján. Lehet hogy jól nézel ki de mindez mulandó és egy normális férfit a külsőd 1 évnél tovább nem fog lekötni. Sajnos nem úgy tűnik az írásod alapján hogy fel tudnál bármit is mutatni ezen kívül. Sok sikert a szerelmi életedhez:)
2018. aug. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
75%
Szóval te elvárod, hogy a nők lejjebb adják az igényeiket, hogy neked jó legyen, meg gondolom minek vannak úgy elszállva, meg olyan kegyetlenek, hogy a nekik tetsző férfiakkal vannak, de te nem adsz lejjebb az igényeidből, mert neked csak és kizárólag a szép csaj kell.
2018. aug. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
31%

Nem tudom mit láttál, de én nem tapasztalom a jelenséget. Nem csak topmodellek élnek boldog párkapcsolatban.


Úgy viszonyulok a kinézethez, hogy általában azokat tartom rondának, aki nem ad magára kellőképpen, általában orvosolható a ronda, előnytelen kinézet. Tehát aki a kinézete miatt picsog, az még változtathat. Nem kell olyan tökéletesnek lennie, mint egy televizióból kipottyant reklámarcnak, de nem igénytelen, előnytelen kinézetű, ha kellőképp törődik magával.


Arra nem gondoltál, hogy a párkapcsolat nem csak ilyen unalmas andalgásokból áll? Komolyan, már a leírásodból lesül, hogy nem a kinézeteddel van a baj, de olyan rém-unalmas, semmitmondó, üres lelkű ember vagy, akinek az az álma, hogy andalogjon egy lánnyal. LolxD Sajnálom, hogy nem hallod magad. Számomra a párkapcsolat sokkalta többről szól, mint hogy andalgok valakivel a sétányon s közbe bámulom a kinézetét. Te csak ennyit látsz.

2018. aug. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
7%
Passz, nem tudom, nem érdekel a párkapcsolat. Huszonéves korom végéig valami naiv, álomszerű világban éltem. Azt gondoltam, hogy a nőket nem érdeklik a külső adottságok. Nagyon szerettem volna komoly párkapcsolatot valami komoly nővel. Szart nem ér az egész, ha külsőre nem jössz be nekik. Viszont így, hogy külsőre iszonyatosan kipofoztam magam az utóbbi 3-4 évben, s már-már szinte ők kezdeményeznek, most már nem érdekelnek engem egy egyéjszakás kalandon kívül. Pedig ugyanaz a srác vagyok, mint aki nyeszlett testalkattal ismerkedni szeretett volna velük. Széles vállakkal, "pár" kiló izommal, kopasz fejjel, szakállal stb. valahogy már nem hoz lázba az érdeklődésük. Egy dugásra jó mind, abban még benne is vagyok, de több nem kell egyikből sem. Bőven elég, amit az ismerkedés elején tanúsítanak magukból. Fél perc alatt lejön, melyik mit akar. El kell hitetni velük, hogy komolyat akarsz tőlük, amit naivan el is hisznek, majd ágyba vinni, s kihajítani őket. Egyik sem ér annyit, hogy éveket, évtizedeket pazarolj el rájuk az életedből. Úgyhogy ez van, ennyi.
2018. aug. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!