Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elfogytak a szingli, 23-27...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogytak a szingli, 23-27 éves, szép arcú, intelligens lányok? Néhányan a netes társkeresőkön ilyennek tűnnek, de élőben full közepes fejük van, mert direkt olyan szögből csinálják a képet, hogy úgy tűnjön, igazán szépek, aztán kiderül, hogy nem.

Figyelt kérdés
2020. szept. 8. 13:51
 1/9 A kérdező kommentje:
Kicsit unom már, hogy mindig csalódnom kell netes ismerkedés után élőben, első randin. Miért nem töltenek fel viszonylag új, egész alakos képet magukról? Mi értelme van kamuzni?
2020. szept. 8. 13:53
 2/9 anonim ***** válasza:
98%
basszus, mert ez a valóság. mikor fogjátok már fel hogy a reklám, magazin, film, instagram meg youtube meg onlyfans csajok nem az átlag. A legtöbb nő nem oylan arányos, homokóra alakú, fitos orrú, babaarcú, nagymellű nő. Sőt az a szép fehér mosoly is csak porcelán, de mégis ez lett a mérce. Randizz sok nővel, nézzél szét a buszon, melóhelyen és átlagolj. Nézd meg mi az átlagnő, milyen fajtából van alegtöbb. Aztán döntsd el mire akarsz hajtani, átlagosra vagy átlagos felülire...
2020. szept. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%

Tele van velük a világ, akár a könyvtárban is összfuthatsz velük, amikor anyagot gyűjtenek a vizsgához.


Ja, hogy nem mered őket megszólítani? Az már a te bajod.

2020. szept. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Hellmano ***** válasza:
100%
Figyeld a képeket mindenki úgy szelektálja, hogy pozitív legyen, tehát a legjobbat fogja kiválasztani. Lehet ehhez valakinek 100 képet kell csinálnia magáról, hogy legyen közte egy ami előnyös, másnak meg kettőt és mind a kettő jó. Épp 1 hónapja találkoztam volt osztálytársnőmmel a parton, ha nem köszön rám meg se ismertem volna :D Facen dönti magáról a jobbnál jobb képeket, élőben meg fel sem ismertem olyan ronda volt, mint egy boszorkány.
2020. szept. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%
Egy jó nő, minek kuncsorogna neten pasiért? Nincs rászorulva.
2020. szept. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én 20-25 éves egyetemista csajokkal ismerkedem. Direkt eljárok egyetemi rendezvényekre, egyetemi bulikra, egyetemi kampuszokra/könyvtárakba.


Ezeken a helyeken koncentráltan vannak jelen a jó csajok. Ezt ajánlom neked is. Mindig ki lehet találni valamilyen kamu dumát, hogy nem ismerkedni vagy ott, hanem más miatt.

27/F

2020. szept. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

6-os választ én is írhattam volna. Egyetemi bulikban nagyon jó a női-férfi arány egy átlag péntek-szombat estéhez képest egy átlag szórakozóhelyen. Van kiből válogatni. Valamit kitalálsz, miért vagy ott. Én általában annak az egyetemnek a bulijaira szoktam menni, ahová jártam. Így még akkorát nem is kell kamuzni.


Nekem mondjuk a 20 még kicsit fiatal, inkább 23-tólm felfelé jöhet szóba valaki.


27, F

2020. szept. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
90%
Menj mensahoz iq tesztet írni. Ha sikerül, ott válogathatsz kedvedre.
2020. szept. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem a mensa tesztem eredménye 119-124 lett :D Intelligensebb vagyok, mint az emberek 90%-a (a teszt szerint), de mégsem vagyok benne a top-top krémben sajnos :D
2020. szept. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!