Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem tudok bízni a férfiakban/k...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok bízni a férfiakban/kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Csak egy kapcsolatom volt eddig, ami 10 évig tartott. Az első 7 év csodás volt, számtalanszor mondta, ill. kimutatta, hogy szeret, terveztük a közös jövőt. Aztán a 7. évtől egyre kevesebbszer mondta, aztán lassacskán már egyre kevesebb lett az ölelés/puszi is, végül szakított velem. Állítása szerint azért, mert néha veszekedtunk, de a kapcsolatunk első 7 évében is voltak azért ugyanúgy vitáink. Szimplán csak kiszeretett belőlem, de vmiért ezt magának se annyira akarta bevallani. Nagyon-nagyon fájt, én ugyanúgy (ha nem jobban) szerettem őt az utolsó időszakban is. Az a problémám, hogy azóta mindenkivel szemben bizalmatlan vagyok. Ha vmi el is indul mással, mindig arra gondolok, hogy ok, most minden szuper, persze, aztán majd ő is dob 7-10 év után, mert biztos "kiszeret" majd belőlem. Illetve ezért nem is nagyon tudom elhinni, ha vki azt mondja szeret...vagyis elhiszem, de úgy vagyok vele, hogy ez úgyis csak időleges. Tudom, hogy nem lenne szabad így állnom a dolgokhoz, de nem tudom ezt leküzdeni magamban. Ki, hogy vészelte ezt túl? :(
2020. szept. 8. 17:36
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Nem tudom.. de most engem is depresszióssá tettél..
2020. szept. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Bárki másnak mi köze van ahhoz h kiszeretett belőled? Tehet erről bármelyik férfi? Ez a te fejedben létező probléma, nem vetitheted ki homológan minden férfire. Adj időt magadnak az érzelmi rehabilitációra, legyél nyitott ismerkedni és vedd észre ha szeretni akar a másik.

Fogsz még csalódni az életben, ebbe se haltál bele hisz itt a kérdésed, a többibe se fogsz.

2020. szept. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A fiatalon kezdődő kapcsolatokban ez benne van. Én is 10 után nem bírtam már elviselni a feleségemet. És nem azért olyan rossz lett volna valamiben. Csak 30 felett mást vár el az ember, mint a 20-as évei elején. Más irányba változtunk.
2020. szept. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az idő.. Mindent begyógyít..

Nehéz mit írni. Talán a következő.. Mindenkire nem foghatod rá, hogy ki fog belőled szeretni. Nem vagyunk egyformák.

2020. szept. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem valahogy próbálj meg nem ráparázni. Szépen elindul egy kapcsolat, és ha el kell engedni, akkor el kell engedni. Örök szerelem nincs, jó esetben szeretet lesz belőle, de gondolj arra, hogy legalább csak kiszeretett belőled, nem megutált, vagy ilyesmi.

Lassan össze fog jönni egy jó kapcsolat, hidd el.

2020. szept. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor haladj lassan, de biztosan, nem kapkodva...
2020. szept. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Pszichológus segíthet.
2020. szept. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
50%

7

Az "segít" persze, az anyagi leépülésben...önmaga akaratából kell megerősödnie, nem simogatástól pénzért...

2020. szept. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!