Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők többségének tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők többségének tényleg csomó minden kizáró tényező a férfiakban? Mennyire elfogadóak külső belső hibákkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2017. aug. 7. 11:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Külső dolgokban elfogadó vagyok, belső, habitus, szokások, célok szempontjából viszont elég sok kizáró tényező van, amiből nem engedek.
2017. aug. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
58%
Külső megfog belső megtart.
2017. aug. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Eléggé elfogadóak.


Haver, nézz már körbe, milyen embereknek van barátnője. Céltalan, munkanélküli, drogos, erőszakos emberek is kapcsolatban vannak. Igénytelen, börtöntetkós, danabolos gyerekek mászkálnak barátnővel, de vézna, zenekaros pólós, beesett arcú srácokat is csomószor látni lányokkal.

Nem tudom, te hol élsz, én itt Pesten a fiúk (férfiak?) többségéről elképzelni nem tudom, hogyan szedte össze a mellette lévő lányt. :D Elfogadóbbak, mint kellene.


F

2017. aug. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem kell összetojni magad ettől, én ezeknek a kilométeres listáknak a töredékét sem teljesítem, még sincs gondom a csajozással. Tetszik vagy sem, valójában vannak azok az egy kezeden megszámolható dolgok, amikre buknak, és ha azok megvannak, akkor bármilyen jellemhibát vagy külső tökéletlenséget örömmel tolerálnak.
2017. aug. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
Aki megteheti az válogat ezerrel, főleg ha 18-30 között van, tudja, hogy nem kell kapkodnia és várja a tökéletes hercegét. De 30 felett már gyökeresen megváltozik a hozzáállás, az a férfi,akiben van potenciál és törekvő, azt nehezen eresztik el, mert pontosan tudják, hogy a készlet véges és az idő ellenük dolgozik. Ilyenkor már a külső hibák, elvárások háttérbe szorulnak.
2017. aug. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%

Végre valaki leírta.

Az utcán kevésbé előnyös külsejű embereket is látok a párjukkal. :)


21/L

2017. aug. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem igazán, szerintem inkább bizonyos tulajdonságok hiánya kizáró ok náluk. Hogy mik ezek, ezt ők sem tudják megfogalmazni, ilyenkor kerül a képbe a kisugárzás és a kémia.
2017. aug. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én rohadtul nem láttam még az utcán se sztereotipikus jófiút (vékony vagy "skinny fat", szemüveg, kockás ing, kisfiús arc, határozatlan, szótlan), se kövér férfit párral. Na jó, utóbbit igen, de csak nála is kövérebb nővel, nem tudom, ez így számít-e egyáltalán. Úgyhogy én meg azt nem tudom, ti hol szoktatok járni és hol láttok olyat, hogy mindenkinek van párja.


Én az általam leírt első kategóriának a skinny fat verzióját képviselem. 23 év alatt 30 próbálkozás 0 sikerrel, azt hiszem, mondhatni, hogy tapasztalatból beszélek. Igaz, a 30-ból 23 társkeresős nemválaszolás volt, de ott van további 7 ismerkedés, amivel fölöslegesen elment az életemből több hónap.

2017. aug. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Utolsó: a szomszédom egy kövér pasi a karcsú feleségével. Két gyerekük van, imádják egymást.
2017. aug. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
8: Pedig rengeteg ilyen pár van, mivel jól fizet az IT szektor. :D
2017. aug. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!