Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha ennyire fontos a pénz a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ennyire fontos a pénz a nőknek, mi lesz később, amikor esetleg egyre több ember szegényedik el? Még nagyobb tiszteletnek örvendenek majd azok, akik kimagaslóan jól élnek?

Figyelt kérdés

2020. szept. 8. 18:59
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Nem únjátok még?

Ja, hogy értelmes, jól kereső nő nem áll veletek szóba? Vajon miért is?

2020. szept. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%
#9es. Bárcsak igazad lenne....Sajnos szegény pasi a buszról nézi,ahogy a átlagos lányt,a pasija pár éves autóval dolgozni viszi.
2020. szept. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

11: Ez az értelmes jól kereső nő milyen külsőleg?


Most ne menjünk abba bele, hogy mindig a külső stb...

Miért nem lehetnek a jól kinéző nők normálisak?

Ja! hogy eltekeri a fejüket a média és a sok dicsérettől beképzeltek?

Hát kérem szépen nem fogok én sem összejönni egy 150 kilós nővel csak azért, mert az nem kell senkinek és megtud állapodni emberileg.


Majd ha a társadalom megmutatja, hogy a jó testi adottságú nők is tudnak emberek lenni, utána beszélünk.

2020. szept. 8. 21:41
 14/20 anonim ***** válasza:

Én jól nézek ki, jól keresek, de tuti full csóróval nem állnék szoba.

Párom nem keres 240-nél többet, mégis jól él, mert van esze.

N28

2020. szept. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

"de tuti full csóróval nem állnék szoba."


Ezzel a kijelentéssel mutatod, hogy romlott a belsőd.

Nem is kell full csóróval, de az átlagkereset sem 240-nél kezdődik, hanem 150-160 -nál ténylegesen. Neked az már full csóró. Szégyeld a fejed.


És nem mellesleg: Nem észből, hanem pénzből él jól.

240 pedig nem rossz, ha valakinek van hitelmentes lakása vagy autója, mert örökölte az apuci pici fia. De persze erről senki nem beszél és nem sokan látják át.

2020. szept. 8. 22:21
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

"ahogy a átlagos lányt,a pasija pár éves autóval dolgozni viszi."


Miért, akinek autója van, annak már valami extra nő jár?


Mellesleg megjegyzem, nagynéném teljesen átlagos nő, és áltlában a férje viszi munkába, mert neki még tovább kell menni. A férje 500 körül keres, a feleség 750-et nettó. Szóval soha nem tudhatod, kié a kocsi vagy ki mennyit fizetett bele.

Hülyegyerek. Neked sem azért nincs nőd, mertt busszal jársz.

2020. szept. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Drága, itt nálunk a gyárba (kivéve 1et), ha normálissan dolgozol, akkor 200at megkeresed!

Miért is romlott a belsőm? Ez egy vicc, csak azért mert elvárom, hogy ne minimálbért keressen? Rengeteg jó szakma van, amihez diploma se kell és akkor nem tengödsz 160-bol.

A másik, én keresek havi 2000 eurót. Kijutni se olyan egyszerű (nem gyárra meg paradicsom szedesre gondolok), perfekt tanultam németül és csak egy fuvaros vagyok.

Itt meg másodállásban is dolgoztam, hogy teljen kocsira, albérletre (ami 100-tól kezdődik). Nem csak rinyaltam, hogy jajj ennyit keresek csak!

Nem fél milliós fizetést várok el, de azért ne hónapról hónapra éljen már. Közös lakást miből veszek? Ja vagy csak én fizessem?

N28

2020. szept. 9. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

*autója nincs, jogsia se. Nekem van még az itteni fizuból, ráadásul gyereket is nevelek még egyedül. Semmi örökségem nincs. Csupán dolgoztam eleget, hogy legyen megtakarításom is.

Párom igaz, a szülői házban lakik, de külön bejáratú, ő fizeti a hitelt, hogy a felső tetőteret megcsináltatta. Igen, szerencséje van, mert most árulják a házat.

Engem anyagilag a szülők nem támogattak sosem 18 év után, pedig lett volna rá, de el se fogadtam volna, sulit is munka mellett csináltam anno.

És a telek vásárlás se lesz olcsó és csak egy mobolhazázat akarunk. Én ragaszkodom a szerződéshez, hogy ha esetleg szét megyünk, akkor kérem a bele adott pár millióm, mivel neki több önerője van.

Egy nyaralás külföldön, havi 1 2 étterem meg igényem és ez nem egy hatalmas dolog.

2020. szept. 9. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

"Hát kérem szépen nem fogok én sem összejönni egy 150 kilós nővel csak azért, mert az nem kell senkinek és megtud állapodni emberileg."


Miért feltételezed, hogy egy 150 kilós nő igent mondana rád?

2020. szept. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Már elkezdődött. Oroszokhoz, ukránokhoz hasonlóan elég sok magyar nő angol, német, francia társkereső oldalakon reklámozza magát.
2020. szept. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!