Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez mi mostanában a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mi mostanában a lányok részéről?

Figyelt kérdés

Miért van, hogy újabban sok magas lány sipítozik, hogy nem talál pasit, mert szerintük, túl magasak.


Nem értem, férfiként nem zavar, ha magasabb a nő, ráadásul a férfiak megőrülnek a magas, hosszú lábú nőkért.



2020. szept. 9. 13:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
45%

Nézd, nekem volt már alacsonyabb, velem egymagas, és nálam magasabb csajom is.


A problémát szerintem nem a nők, hanem a lúzer pasik csinálják, akik mindig találnak valami kifogást, hogy miért vannak egyedül.


Itt a GYIK-en pl. a magasság az egyik slágerérvük. Ez azonban könnyen cáfolható. Még évekkel ezelőtt járt ide egy 190 cm, vékony srác, aki mindig azon siránkozott, hogy mennyire ki van borulva, hogy nincs nője.


Látod, más magasan sem talál nőt, ha egy vesztes.

2020. szept. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Bizony, sok komplexusos srác van, akinek nem áll fel, ha magasabb a lány.
2020. szept. 9. 14:11
 3/21 anonim ***** válasza:
51%
A sok komplexusos srác le is pontozott. Hát igen... Ez van, amikor szembesülnek az igazsággal. :D
2020. szept. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
58%
Azt kihagytad hogy a nők nem őrülnek meg a rövidlábú, alacsonyabb pasikért.
2020. szept. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

4.-nek.


Nyilván nem a 180+ csaj, és a 160 pasiról van szó.

2020. szept. 9. 14:28
 6/21 anonim ***** válasza:
62%
Hát bocs, de nőként nekem is baromi kellemetlen volt h le kellett billentenem a fejemet, hogy a nálam alacsonyabb csávómmal csókolózni tudjunk. Egyszerűen kiábrándító valahogy vagy nem tudom hogy mondjam. Mi nők arra vágyunk, hogy elvesszünk a férfi karjaiban és ölelésében, hogy felnézhessünk rá, hogy ő, a magasabb, erősebb felettem legyen, hogy onnan is védelmezni tudjon úgymond. Én legalábbis így tudom megfogalmazni. Ha magasabb nálam a férfi, és állunk egymással szemben, átölel meg megcsókol, akkor olyan érzésem van, hogy "gyere, az én kincsem vagy, vigyázok rád". De ha alacsonyabb a férfi, akkor úgy érzem, hogy nekem kell vigyáznom rá, mintha én lennék az erősebb, nem ő csókol meg engem, hanem én őt. Valami ilyesmi. 27N
2020. szept. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
28%
#6 Mekkora bullshit :D
2020. szept. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
82%

Alapvetően nem is azzal lenne a gond, ha pár centivel alacsonyabb a pasi, hanem azzal, hogy a maguknál jóval magasabb nőkért rajongó férfiak nagy részének fétise, hogy a nő legyen nála magasabb és erősebb, esténként pedig büntesse meg, taposson a golyóira és dugja seggbe, ha nem nyalta elég fényesre a talpát.

Nem az alacsony férfiakhoz nem vonzódik a nők többsége, hanem a teszetosza, szubmisszív, lábfétises látens melegekhez.

2020. szept. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
69%
#7 mert? Leírtam az én véleményemet, válaszoltam a kérdésre. Lehet akármilyen férfias, határozott tesztoszteronbomba valaki, ha alacsonyabb nálam, az egyszerűen kiábrándít, elveszi a varázsát. Ettől függetlenül biztos van, akinek ez nem gond. Szerencsére van miből "válogatni".
2020. szept. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
27%
"Nem az alacsony férfiakhoz nem vonzódik a nők többsége" De. Ha 180cm alatt vagy, már csak ezzel buktad a nők 99%-át. És akkor a maradék 1%-nál vannak a szokásos dolgok, hogy mennyire passzoltok stb.
2020. szept. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!