Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Női szemmel melyik a jobb?

Figyelt kérdés

Egy olyan pasi akinek "sok" partnere volt, hisz tapasztalt és kiélte magát igy nyugodtabb , hűségesebb partner, vagy egy tapasztalatlan felnőtt szűz? Hogy gondolkodtok hölgyek? Egy kevés partneres nem igazán sikeres a nőknél ,igy nehezebben talál új partnert, mig egy sok partneres könnyebben. Egy kevés partnerest talán jobban szeretne újat, egy sok partneres talán már 35-40 évesen már kiélte magát...

Ki hogy logikázik hölgyek közül?



2020. szept. 10. 09:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
53%

Ki a jobb: aki már sok nőt átvert és megalázott, vagy aki csak vágyott rá, de eddig valamiért nem tehette meg?

Egyik férfi sem jobb, mint a másik.

2020. szept. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Személyiség, lelki beállítottság számít. Láttam már mindegyik típusból értelmes, komoly kapcsolatra alkalmas férfit.

A párom pl. szűz volt, mondjuk nagyon fiatal volt, amikor összejöttünk, és minden rendben vele, régóta vele vagyok.

25 felett igen furcsa, ha valaki szűz, de nem ítélném el rögtön, mert lehet, hogy visszahúzódó és mellé még szerencséje sem volt, de mégis jó ember, jó társaság, ha feloldódik, és a megfelelő ember mellé kerül.

2020. szept. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%

Azért ez messze nem ilyen fekete-fehér.

A sok partneres lehet alapvetően hűséges, odaadó, tapasztalt társ, és lehet egy soha meg nem változó csalfa, mentálisan messze nem 100-as szemétláda is.

A szűz pedig lehet alapvetően érett, jó kiállású, abszolút életképes, csak nem túl szerencsés, vagy épp nem ezzel foglalkozott a múltban, ellenben lehet egy megkeseredett, frusztráló jellemű valaki is.

Szóval kevés infó.

2020. szept. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
13%
Nekem azért volt sok partnerem mert azt keresem aki mellett megállhatok
2020. szept. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
60%
Akinek tul sok nő volt a múltjában az alt. egy szoknyavadasz, nincs olyan, hogy kielte magát es megnyugodott. Soha ne higgye el senki, hogy o lesz a kivetel akire nem un ra a csavo, aki csajozos az az is marad, maximum impotense valik.:))
2020. szept. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
64%
#5-nek igaza van. Kiélés nem létezik, ezek mindig is gerinctelen hazudozók maradnak.
2020. szept. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyik se.

Az egyik azt se tudja mi fán terem a nő, az ilyeneknek általában labilis az önbizalma, a szexuális kultúrája még nulla és szinte biztos, hogy más nem lévén ezeket belőled fogja felépíteni. Utóbbi talán annyira nem is rossz, ha az ember türelmes,dea másik kiábrándító és folytogató, sőt.


A másik férfi, aki addig sok nővel volt, vagy tárgyszerűen kezelte őket, amit be fog hozni a kapcsolatba is, vagy nem volt elég komoly egy hosszútávú kapcsolathoz, ami szintén gondot okoz. Ez se jobb.


Én személy szerint a "normál" középutat választanám.

2020. szept. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
58%
Az a jobb, aki nem azzal kezdi az ismerkedést, hogy hány lyukba tette már be a farkát.
2020. szept. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Egyik se jó.
2020. szept. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
71%
Az a legjobb, ha úgy áll a szexhez, ahogy én - vegye laza testi örömszerzésnek, ne állítsa be a szerelem kiteljesedésének, meg mindenféle romantikus lelki dolognak. Megértem, hogy sok embernek ezt jelenti, de én nem így látom. A szexet nem kell szentnek és komolynak vennie, nem baj, ha nehezen köteleződik el, nem baj, ha szingliként benne van laza kapcsolatokban - ha egyenes, őszinte, nyílt lapokkal játszik és nem ver át senkit. Ha pedig elkötelezi magát, azt vegye komolyan, ítélje el a hűtlenséget, a hazugságot, ismerje a határait. Amíg ez a hozzáállása, addig nem érdekel, hogy hány partnere volt.
2020. szept. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!