Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Női szemmel melyik a jobb?

Figyelt kérdés

Egy olyan pasi akinek "sok" partnere volt, hisz tapasztalt és kiélte magát igy nyugodtabb , hűségesebb partner, vagy egy tapasztalatlan felnőtt szűz? Hogy gondolkodtok hölgyek? Egy kevés partneres nem igazán sikeres a nőknél ,igy nehezebben talál új partnert, mig egy sok partneres könnyebben. Egy kevés partnerest talán jobban szeretne újat, egy sok partneres talán már 35-40 évesen már kiélte magát...

Ki hogy logikázik hölgyek közül?



2020. szept. 10. 09:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem ez a mérvadó, lehet mindegyik jó ember. Életkor függő is kicsit, mert engem pl már dobott egy 25

Éves srác, azért, mert én voltam neki az első, és nem akart nálam megragadni. Akkor megfogadtam, hogy soha nem leszek első. Aztán most megint első barátnő lettem, mert így hozta az élet. De itt korábban volt már szex, csak kapcsolat nem :D. Eddig sínen van minden. Szerintem ez nem szempont, ha nincsenek már jelen az életében a régi nők, akkor nekem tök mindegy, mennyivel volt korábban. Meg akkor is, ha 0-val. Csak akkor kikötném, hogy nem dobok ki rá éveket azért, hogy emiatt meggondolja magát mikor már család tervezés előtt állunk mondjuk.

2020. szept. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Az a jó, aki nem szűz és nem volt sok kalandja.

N28

2020. szept. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
51%
Tapasztalt. Minél több önismeret van egy kapcsolatban, annál igazibb.
2020. szept. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Még szerencse, hogy a párkeresésé nem észérvek mentén műxik.
2020. szept. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ha valaki 20 fölött szűz (és nem a vallása miatt, hogy csak házasság után) akkor komolyan elgondolkoznék azon, hogy eddig másnak miért nem kellett.

Inkább a tapasztaltat választanám, mert legalább gyakorlott és tényleg kiélte magát.

2020. szept. 16. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!