Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha valaki nem követi a társada...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki nem követi a társadalmi elvárásokat azokat kinézik, mert savanyú a szőlő?

Figyelt kérdés
37 évesen abszolút nem akarok megállapodni, isten ments gyerek és házasság... ezért nagyon fiatal lányokkal kezdek inkább laza se van hogy komoly kapcsolatot... emiatt úgy érzem egy éretlen luzernek néznek.... de miért? mi közük hozzá mit csinálok? Savanyú a szőlő?
2020. szept. 10. 10:04
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%
10 ez valóban nem ítélhetünk el valakit azért amit nem tett még meg csak valószínű hogy meg fog tenni( habár felkészülhetünk) de az aki a saját sérülését másnak adja az ugyanúgy bűnt követ el mint aki őt sebezte meg
2020. szept. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Persze egy beteget sem szép dolog elítélni csak határt húzni
2020. szept. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Én se követem a társadalmi elvárásokat, de nem néznek ki és nem cseszegetnek miatta. A megoldás az, hogy normális emberekkel vedd körbe magad és iktasd ki azokat a korlátolt barmokat, akik azt hiszik, hogy az ő életútjuk az egyetlen helyes út a világon.
2020. szept. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez sehol nincs törvénybe foglalva, hogy házasság gyerek kötelező.


Amúgy senkinek semmi köze hozzá.


Én sem akarok gyereket. Ezért próbálok ilyen nőket keresni.


Azaz egy probléma van, hogy sok nőnek évek alatt változik a véleménye, még ha azt is állítja, hogy soha nem akar.


Így már sok kapcsolattal befürödtem.


De engem senki nem néz le emiatt.


Te rossz emberek között mozoghatsz. És mások véleményére adsz.

2020. szept. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%

Apukám nagynénjének sem lett gyereke. 75 éves, egyedül él egy nagy házban és állandóan sír, hogy nem látogatja senki, nem foglalkozik vele senki. Apa látogatja havi egyszer-kétszer, mi még ritkábban. A barátai már régen meghaltak, az élettársa is meghalt 10-15 éve, illetve 75 évesen nem ugyanúgy megy a barátozás, barátokkal foglalkozás mint 25 évesen.


Kbszott magányos. Az ő döntése volt, hogy nem alapított családot. Elfogadlak téged és elfogadlak titeket, csak amikor majd 50-60 éves koroktól kezdődve alapjaiban lesztek magányosak az életetek második felében, és egyszerűen lassan, de biztosan fogynak majd az emberek, akik kíváncsiak rátok és akik számára fontosak vagytok, akkor majd könyörgöm NE panaszkodjatok erről, hiszen a ti döntésetek volt.

2020. szept. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Azért nem vagy normális, mert mindennap kiírsz egy ilyen kérdést, te nem vagy egész, remélem, nem találkozok veled soha az utcán.
2020. szept. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
55%
Többnyire ige, fekete báránynak titulálják. De tudod mit? Az eltérő gondolkodásúak viszik előre a világot:).
2020. szept. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
51%

Belőlem a pudvás társadalom elvárásai pont az ellenkező hatást váltják ki. Szegény tetves "futószalagos-sablon-robo-birka-emberfajzatok" nem tudják mai napig sem felfogni, hogy minél jobban rám akarják erőltetni az úgynevezett "normáikat", minél jobban beleugatnak az életembe, minél jobban becsmérelnek, annál inkább dafke csak azért is az ellenkezőjét fogom csinálni mindennek!


Anno már a suliban is úgy jellemeztek a tanárok, hogy ez a kölyök szinte kötelességszerűen megszegi a házirend minden pontját.


Engem aztán lehet fitymálni. Eredmény: Öngóóóól! Egy született lázadó vagyok! ;)

2020. szept. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
51%

A társadalom nagy részének tök természetes, hogy 20-on évesen nulla élettapasztalattal szülnek a semmire. Olyan kapcsolatokban ami nemhogy egy gyereket, de egy átbulizott éjszakát nem bírna ki.

Szülnek a szülők nyakára, vagy albérletbe, segélyre meg CSOK-ra.

Aki elmúlt 30 és kvázi normálisan él, és rohadtul nincs kedve pelenkázni meg este tápszerért rohanni miközben szandál zokniban és kockás ingben tologatja a babakocsit az mind lúzer...

:D

Szerintetek miért van ennyi egyedülálló anyuci? Meg olyan apuci aki a harmadik nőnek csinál gyereket? !

A társkeresők tömve vannak olyanokkal akiknek 1-2-3 gyereke van.

Nyomják a "nem keresek apát csak magamnak társat" cimű baromságokat, a pasik meg 2 hetente hétvégi mintaapucik lesznek és pakolgatják fel a vidám boldog gyerekes-apucis képeket.

Aki ezt kiröhögi, vagy elhatja a picsába őket az mind lúzer meg életképtelen meg büdösbunkó... csak mert 30+ évesen ILLIK CSALÁDOT ALAPÍTANI. :D

2020. szept. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!