Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak miért az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért az ilyen Vasvári Vivien féle nőkért vannak oda?

Figyelt kérdés

[link]


Az ilyen nőkért persze mindent megtesznek, és alig csapják be őket.


2020. szept. 10. 15:05
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
Én vele egyidős vagyok, de mégis kislányos vagyok arcra.
2020. szept. 10. 15:07
 2/27 anonim ***** válasza:
89%
Bravó! Tapsvihar! Újabb bugyutaság.
2020. szept. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
53%
Nekem a szép lányok jönnek be, de nem az ilyen kurvásak, mint a Vasvári Vivien, hanem olyanok, akiken látszik, hogy visszafogottak, szerények, aranyosak, intelligensek.
2020. szept. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
88%
Ha közel jönne inkább elmennék a másik irányba nehogy hozzámszóljon
2020. szept. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
36%
Mondjuk testre eléggé világbajnok, a többi meg nem igazán érdekel.
2020. szept. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
55%
V. V. Éppen fogja a következő lúzert hogy 3 apától legyen 3 gyereke. És mindig fog találni egy újabb lúzert ez a nő. A pasik meg a külsőre mennek. Hát az meg rendben van Vivikének.
2020. szept. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
58%
Mert pasik es f@sz felall, esz megall
2020. szept. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
20%

Talán mert az átlag nők túlságosan is zárkózottak. Nem azt mondom hogy legyenek k*rvák de... Olyan magasak az elvárásaik hogy...


Persze most jön a sablon szöveg hogy egy átlag nőnek totál megfelel egy átlag pasi. A gyakorlatban viszont ez totál nem igaz.


Pl tinderen egy átlagos pasival csak a nők 20%-a állhat párba. A maradék 80%-a nőknek meg csak a top pasik kellenek. Azok közül meg sok a gyökér.


Ja és még mielőtt lepontoznátok ezt előtte tessék megnézni...

https://www.youtube.com/watch?v=MSq54f2JT_U


A nőket még az sem érdekel ha egy pasi gyerekek erőszakol mind addig még jóképű... És jól olvastad ez szózerint igaz nagyon úgy tűnik mint nem tudok hogy sírjak vagy nevessek.


Szóval sok ott a normális pasi akik mindent megtennének értetek csak ti meg szóba sem álltok velünk...


Csak a videó megtekintése után pontozzatok...

2020. szept. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
40%

Én fszra kapnálak, kérdező.


De ez a válaszom is pont annyira volt értelmes, mint amennyire a te kérdésed.

2020. szept. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
93%
8as te se vagy epelmeju
2020. szept. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!