Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Krónikus betegek! Ismerkedésné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Krónikus betegek! Ismerkedésnél mikor mondjátok el?

Figyelt kérdés

Egy éve diagnosztizáltak nálam betegséget. Az akkori párom azonnal lelépett, persze állítólag nem emiatt. Azóta ismerkedem, de elgondolkodtam, hogy mikor kellene a bajomról beszélnem. Nem látszik rajtam, teljes életet élek, de operáltak már és még valószínűleg fognak is. Nyilván nem tisztességes dolog ezt elhallgatni a másik elől, de nem is olyan téma, amit bemutatkozásnál egyből mondanék a nevem után.

Aki volt már hasonló helyzetben, mikor és hogyan mondta el?



2020. szept. 10. 19:52
1 2
 1/12 rollu89 válasza:
92%
Ezt minél hamarabb kell elmondani.. egy kis story: volt egy làny akivel ismerkedtem,képeken semmi baja nem volt,majd kiderült élőben hogy kerekes székes,és simán elhallgatta mintha kis probléma lenne.
2020. szept. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
Az ismerkedésnél illik elmondani, ha korábban nem is (netes), de az első néhány találkozó alkalmával.
2020. szept. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
3- 4 alkalommal hozon a témát, ha addig ő nem beszél ilyesmiről.
2020. szept. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
37%
Nem mondok senkinek semmit. Mi köze hozzá??
2020. szept. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
4., akivel az ember hosszú távra tervez, annak azért van köze hozzá.
2020. szept. 10. 21:42
 6/12 anonim ***** válasza:
75%

"akivel az ember hosszú távra tervez, annak azért van köze hozzá.":


És honnan tudod, hogy az 1. vagy a 10. ismeretlennel való találkozás lesz a "hosszútávra tervezett"?

2020. szept. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok mi az a betegség
2020. szept. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
6: MINDENKIVEL hosszú távra tervezett, csak nem mindenkivel sikerül. Nálam legalábbis ez az alapkoncepció. Hisz eleve komoly kapcsolatot hosszú távra keresel.
2020. szept. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Minél előbb
2020. szept. 11. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor, amikor már a Te részedről rendben lenne valami komolyabb is. Azért azt sr felejtsd el, hogy vadidegenekkel nem mindig éri meg megosztani ezeket az érzékeny információkat.
2020. szept. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!