Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok,kérlek mondjátok már...

Lányok,kérlek mondjátok már el nekem hogy mi van akkor ha egy lány küldi a jeleket,felhívom,majd kb 20 perc után elhívnám ebédelni,de közbe vág és azt mondja,hogy nem akar ismerkedni,de barátilag találkozhatunk?

Figyelt kérdés

Ezt a lányt már ismertem régebbről,de mostanában reagálgatva egymás sztorijára stb,gondoltam felhívom és lebeszélek vele egy ebédet,és direkt leszögezi,hogy nem akar úgy ismerkedni ahogy én gondolom,de ha tudomásul veszem hogy ez csak baráti összejövetel lehet,akkor rendben,mert egyébként is neki több fiú barátja van,és van köztük olyan is akivel 10 éve vannak “ jó barátságba”.Én viszont ezt nem tudom hova rakni,és nem értem hogy a nő miért jelenti ki azt előre hogy ebből ez meg ez lehet?!erre mi szükség van?mert ha tényleg így gondolja,akkor jó hogy szól,mert én meg nem női barátot keresek.de ha meg nem így van,akkor mi szükség erre?Úgy gondolja hogy ha kimondja ezt a bűvös mondatot,akkor szabadon játszhat kedvére a palikkal?mert más nem jut eszembe...

Köszönöm ha leírtok pár gondolatot ezzel kapcsolatban!

27/F



2020. júl. 30. 17:38
 1/2 anonim válasza:
Akkor találkozz vele baratilag. Hátha megvaltozik a véleménye :) f
2020. júl. 30. 21:17
 2/2 anonim válasza:

Ez pont annyit jelent, amit mondott. Kedvel, de nem akarja (még?), se hogy lerohand, se hogy hamis reményeid legyenek.


Lehet, valamiért az esze azt súgja, nem működne, vagy volt egy rossz tapasztalata, amin még nincs túl. Egyébként meg tényleg van csak barátság is férfi és nő között, és van egyoldalú vonzalom is, vagy olyan flört is bőven, amiből nem lesz semmi, mert valamiért az egyik szerint a másik "kémiailag" hiába vonzó, ismeri annyira, hogy mégsem jó ötlet belebonyolódni (pl. foglalt vagy csak más az értékrendje, életstílusa).

2020. júl. 31. 07:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!