Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet egyetemen legkönnye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egyetemen legkönnyebben barátnőt szerezni?

Figyelt kérdés

Most kezdtem az egyetemet. Eddig még nem volt barátnőm, de már nagyon jó lenne. Régebben bátrabb voltam, de sajnos az évek alatt eléggé elbátortalanodtam és azt sem tudom, hogy hol és milyen szituációban lenne legcélszerűbb, legkönnyebb barátnőt szerezni.


A szakunkon nagyon kevés lány van, azt a pár lányt viszont egyből körbeveszik legalább 4-en, egyaránt évfolyamtársak és felsőbb évesek.


A felettünk lévő lányok közül, akik 2-3 évvel idősebbek, soknak nincs barátja, de az a baj, hogy nem tudom, hogy mennyi esély lenne idősebbeknél.


Az előzőből kifolyólag alakul egy másik probléma. Mégpedig, hogy nem vagyok elég férfias, a korosztályomhoz képest sem. Mármint arcszőrzetem az nő (bár még nem elég sűrű), illetve "mindenhol", ahol kell, de még így is fiatalosabbnak nézek ki. A többi gyerek meg, akik ugyanennyi idősek, már rendes férfinak néznek ki (amire elvileg tapadnak a nők). Ehhez társul, hogy 170 cm vagyok és vékonyabb egy picit az átlagnál. A magassággal nem is lenne baj, mert kb. az összes lány alacsonyabb, de a többi gyerek mind legalább 185 körül van és én egész eltörpülök/elveszek mellettük. (Napi szinten edzek és eszek is elvileg rendesen, de nagyon nem sikerül erősödni, de nem adom fel és próbálkozok még!)


Arcra elvileg az átlagot megütöm (többen mondták már, hogy jóképű és helyes vagyok), testalkatra se lennék annyira rossz ha tudnék erősödni és nem lennék vékony. Meg ugye annyi, hogy 170 cm vagyok.


Ja igen és egy fontos szempont: Ez nehezíti meg leginkább a dolgot, mert én tényleg csak olyan lányt szeretnék barátnőnek, aki nagyon bejön. Tehát ilyen teljesen átlagosat, akit csak azért bevállalnék, hogy legyen, nem szeretnék. Én akkor már tényleg egy hosszú és "minden klappol" kapcsolatot szeretnék.


Egyébként tudom és észre is vettem már, hogy valamiért a lányok a rosszfiús/bulizós, minél több kalandot átélt (tapasztalatra hivatkozva) fiúkra kapnak. Tehát lényegében az a tipikus helyzet. És valamiért nem veszik észre, hogy mire kell az ilyen csávóknak, és azt sem veszik észre, hogy én milyen vagyok. De amúgy a legtöbb ilyen srác annyira sablonos. Eljárnak iszogatni, csak a buli és a legtöbbel alap dolgokon kívül nem is lehet miről beszélgetni.


Én pedig inkább nyugodt életet élek. Most nyilván nem arról van szó, mert én is elmegyek alkalomadtán 1-1 buliba, de nem iszom sokat, csak mértékkel, meg nem is szeretem annyira. Semmilyen drogot nem próbáltam és nem is fogok. Még életembe nem próbáltam ki pl. a cigit sem, mert alapvetően undorodok a füstjétől is. Viszont amúgy a legtöbben közülük (még lányok is), füveznek, rengeteget isznak stb. Most ezt csak azért írtam le, hogy lássátok, hogy mennyire kívül esek ebből a "rosszfiú" zónából.


Számomra a legfontosabb egy kapcsolatban:

- Hűség

- Feltétel nélküli szeretet

- Őszinteség


Biztos van bennem hiba, amit egyáltalán nem, vagy csak nehezen ismerek fel. Van önkritikám, tudom azt is, hogy a bátorság fontos, stb. Tisztában vagyok ezekkel.


Mégis a segítségeteket kérem, hogy min tudnék változtatni, ti milyen ötleteket, tanácsokat tudtok mondani, nem is feltétlen a változtatással kapcsolatban, hanem milyen szitut teremtsek és tényleg mindenféle téren fogadok el tanácsokat, ha tudtok adni!


A válaszokat előre is köszönöm!


Ha kedves olvasó lány vagy és idáig elolvastad és válaszolsz is, azt külön köszönöm!



2020. szept. 10. 20:02
 1/7 anonim ***** válasza:
17%

Sehogy, pláne elsősként.


A végzősök, meg a tanárok dugják a legtöbb csajt, a fullosabbaknak meg van gazdag, idősebb pasijuk.


Fiatal srácként keress egy férjes, MILF szeretőt! Az olcsóbb, és nem lóg folyton a nyakadon.

2020. szept. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
35%
Nálunk sehogy, minden aszinkron csak a tesi nem! xD
2020. szept. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
Egy átlagon aluli fiúka nem átlagos lányt akar. Aham.
2020. szept. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Szerezni? A legközelebbi nőstényt fejbe kólintod a bunkóddal és bevonszolod a barlangodba.
2020. szept. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%

Szegény,miért nem segít neki senki?😂

Kedves kérdező,én is elsős vagyok egyetemen csak én lány.Nekem sem volt még kapcsolatom,és én azt mondom,hogy majd ha úgy alakul,akkor úgyis lesz,nem kell siettetni.Az a baj,hogy az átlagon már 16 éves korukra átment a fél iskola (túlzással természetesen,de érted mire célzok),és ezt tartják normálisnak.Majd ha találkozol valakivel,aki jó lenne neked,azt úgyis tudni fogod,csak ne legyél zárkózott.Lehet,hogy majd csak pár év múlva találod meg,de vele fogod leélni az életedet.Légy türelmes,fiatal vagy még!:)

2020. szept. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

5.-nek.


1. vagyok. Én segítettem neki, mégis le vagyok pontozva.

2020. szept. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#5 milyen segítségre gondols? Alapítsunk törzset és hurcoljuk el a szomszédos törzsek asszonyait?
2020. szept. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!