Figyelem! A FelnƑtt pĂĄrkapcsolatok kategĂłria kĂ©rdĂ©sei kizĂĄrĂłlag felnƑtt lĂĄtogatĂłinknak szĂłlnak!
Amennyiben mĂ©g nem vagy 18 Ă©ves, a böngĂ©szƑd Vissza gombja segĂ­tsĂ©gĂ©vel hagyd el az oldalt.

$$$$$ kérdése:

Mi lehet a baj velem?😂

Figyelt kérdés

Volt mar kapcsolatom pedig akkor szerintem joval szarabbul nezten ki... Sajnos nagyon magas vagyok. De szerintem vegre sikerĂŒlt egy aranylag jo fizikumot összeszednem . Bar jelenleg tömegelesben vagyok... Bar mĂ©g bƑven szeretnek fejlƑdni mert nagyon elegedetlen vagyok magammal.. Elegge kemenyen edzek,2 meter fölett vagyok es 115 kg . Nem vagyok nagyon zsiros de kocka hasam sincs. Nem vagyok egy bunkĂł mƱveletlen gyerek. Jelenleg masodeves vagyok mƱszaki karon. Igyekszek kedves lenni mindnekivel. Van 3 tetovalasom.En imadom Ƒket es nem bantam meg pedig ebbol 2 mar nem mostani.... nem kicsik de nem arcon vannak meg ilyesmi hanem normalis helyen...Az a bajom hogy mar kb.1 eve nem volt rendes kapcsolatom. Volt 1-2 alkalmi. De azokra nem vĂĄgyok. De egyszerĂŒen akarhanyszor probalkozok egy lanynal sose lesz belƑle semmi XD. Mar lassan kezdek belefaradni... Es nem tudom hogy mjn kellene valtoztatnom. Tudom hogy nehez kĂ©p nelkul. De valakinek van valani tipje ?😂😂

20/F


2020. szept. 11. 01:09
1 2 3
 1/27 anonim ***** vĂĄlasza:
100%
HĂĄt nem tudom, mit jelent, hogy prĂłbĂĄlkozol. Mit prĂłbĂĄlsz meg?
2020. szept. 11. 01:15
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 2/27 anonim ***** vĂĄlasza:
78%
Úgy Ă­rsz, mint egy tizennĂ©gy körĂŒli tini. Nem a stĂ­lusoddal van problĂ©ma?
2020. szept. 11. 01:19
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 3/27 A kĂ©rdezƑ kommentje:
Mit Ă©rtesz az alatt hogy Ășgy irok mint egy 14 eves ? Azzal tisztaban vagyok hogy a helyesirasom nem a legjobb... Dehat ezert is jottem mƱszaki palyara. Vagy magara a fogalmazasomra gondolsz? Nem tudtam most igy este jobban összefoglalni XD. De nem hinnem hogy a stilusommal lenne baj. Bar kitudja XD. De alapvetƑen valasztekosan bezselek. Csak most ezt összedobtam 1 perc alatt XD
2020. szept. 11. 01:38
 4/27 A kĂ©rdezƑ kommentje:
Az elso valaszolonak pedig :azt ertem probalkozas alatt hogy ismerkedni. De vagy semmi se lesz belƑle vagy 1-2 talalkozas es ennyi... Az alkalmikkal nem lenne szerintem nagy baj. Mert eddig hosszabban tarto szex kapcsoltaim mar voltak... De azokra meg nem vĂĄgyok. Mert szamomra nem csak a szexböl ĂĄll egy kapcsolat...
2020. szept. 11. 01:41
 5/27 anonim ***** vĂĄlasza:
92%
Håt, mondjuk ez az XD és a fogalmazås elég gyerekes.
2020. szept. 11. 01:43
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 6/27 A kĂ©rdezƑ kommentje:
Jaa. Hat na. De nem cska en haszbalom. Hanem szinte midnenki akit ismerek. Tehat nem hiszem hogy az oylan angy gond...
2020. szept. 11. 01:45
 7/27 anonim ***** vĂĄlasza:
100%
4: Nem tetszetek egymåsnak akkor. Ritka a kölcsönös tetszés.
2020. szept. 11. 01:46
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 8/27 A kĂ©rdezƑ kommentje:
A betĂŒket meg azĂ©rt cserelem fel mert nem a legjobb a telom. Meg felre nyomok ha gyorsan Ă­rok.
2020. szept. 11. 01:46
 9/27 A kĂ©rdezƑ kommentje:
7-es . Hat jo. De hogy senkinek se tetszek aki nekem tetszik az mar kicsit idegesit... Akinek meg bejövök mert tudom hogy van olyan ,nagyon nem az en esetem... Pedig mar nem is annyira a kĂŒlsƑre megyek. De azert valamennyit nyilvan szĂĄmĂ­t..
2020. szept. 11. 01:48
 10/27 anonim ***** vĂĄlasza:
87%

"De nem cska en haszbalom. Hanem szinte midnenki akit ismerek."


LegalĂĄbb ne hazudnĂĄl. MƱszakis suliba jĂĄrtam Ă©s kb. 1-2 ember hasznĂĄlta csak, Ƒk is privĂĄt beszĂ©lgetĂ©sekben. RĂĄadĂĄsul, ez mĂĄr a mĂĄsodik hĂĄrĂ­tĂĄs, ami megmondja, hogy nincs veled problĂ©ma. Ember... LegyĂŒnk ƑszintĂ©k: A stĂ­lusod gĂĄz Ă©s nem is akarsz rajta vĂĄltoztatni. Én mĂĄr abban is kĂ©telkedem, hogy mĂĄsodĂ©ves vagy bĂĄrmifĂ©le fƑiskolĂĄn vagy egyetemen.

2020. szept. 11. 01:49
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
1 2 3

Tovåbbi kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabålyzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beållítåsok | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenƑ anyagok nem minƑsĂŒlnek szerkesztƑi tartalomnak, elƑzetes ellenƑrzĂ©sen nem esnek ĂĄt, az ĂŒzemeltetƑ vĂ©lemĂ©nyĂ©t nem tĂŒkrözik.
Ha kifogĂĄssal szeretne Ă©lni valamely tartalommal kapcsolatban, kĂ©rjĂŒk jelezze e-mailes elĂ©rhetƑsĂ©gĂŒnkön!