Figyelem! A FelnƑtt pĂĄrkapcsolatok kategĂłria kĂ©rdĂ©sei kizĂĄrĂłlag felnƑtt lĂĄtogatĂłinknak szĂłlnak!
Amennyiben mĂ©g nem vagy 18 Ă©ves, a böngĂ©szƑd Vissza gombja segĂ­tsĂ©gĂ©vel hagyd el az oldalt.

$$$$$ kérdése:

Mi lehet a baj velem?😂

Figyelt kérdés

Volt mar kapcsolatom pedig akkor szerintem joval szarabbul nezten ki... Sajnos nagyon magas vagyok. De szerintem vegre sikerĂŒlt egy aranylag jo fizikumot összeszednem . Bar jelenleg tömegelesben vagyok... Bar mĂ©g bƑven szeretnek fejlƑdni mert nagyon elegedetlen vagyok magammal.. Elegge kemenyen edzek,2 meter fölett vagyok es 115 kg . Nem vagyok nagyon zsiros de kocka hasam sincs. Nem vagyok egy bunkĂł mƱveletlen gyerek. Jelenleg masodeves vagyok mƱszaki karon. Igyekszek kedves lenni mindnekivel. Van 3 tetovalasom.En imadom Ƒket es nem bantam meg pedig ebbol 2 mar nem mostani.... nem kicsik de nem arcon vannak meg ilyesmi hanem normalis helyen...Az a bajom hogy mar kb.1 eve nem volt rendes kapcsolatom. Volt 1-2 alkalmi. De azokra nem vĂĄgyok. De egyszerĂŒen akarhanyszor probalkozok egy lanynal sose lesz belƑle semmi XD. Mar lassan kezdek belefaradni... Es nem tudom hogy mjn kellene valtoztatnom. Tudom hogy nehez kĂ©p nelkul. De valakinek van valani tipje ?😂😂

20/F


2020. szept. 11. 01:09
1 2 3
 21/27 A kĂ©rdezƑ kommentje:
Utolso. Van valami abban amit mondasz. De a kĂŒlsƑmön muszaj vagyok alakitani mert nekem se tetszik mĂ©g ahogy most kinĂ©zek. EzĂ©rt nem is vĂĄrhatom el hogy masnak tetszen. Mindig ugy voltam vele hogy ameddig az ember nem felel meg sajĂĄt magĂĄnak addig mĂĄsnak se tud...
2020. szept. 11. 06:53
 22/27 anonim ***** vĂĄlasza:
Milyen tĂ­pusĂș lĂĄnyokkal akarsz ismerkedni? És hol? És hogy? Tudsz pĂ©ldĂĄt Ă­rni?
2020. szept. 11. 07:19
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 23/27 anonim ***** vĂĄlasza:
#21 Értelek, de azĂ©rt be kell lĂĄtni, hogy vĂ©geredmĂ©nyben ha el is Ă©rted a tökĂ©letesen megfelelƑ kinĂ©zetet utĂłlag, akkor is az csak max. egyĂ©jszakĂĄs kapcsolatoknak lesz jĂł :D
2020. szept. 11. 07:24
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 24/27 anonim ***** vĂĄlasza:
100%

Koråbbi vålaszokban szóvåtették a stílusodat.


A leĂ­rĂĄs alapjĂĄn nekem is Ășgy tƱnik, hogy komolytalan vagy, Ă©s nem (csak) a hangulatjelek hasznĂĄlata miatt.. de amikor ilyen sĂ­rĂł-röhögƑ arcot teszel, akkor nem lehet komolyan venni a kĂ©rdĂ©st. Olyan benyomĂĄst kelt, mintha nem igazĂĄn lennĂ©l kĂ­vĂĄncsi a tĂ©mĂĄra, hanem viccet csinĂĄlnĂĄl belƑle.

Olyan ez, mint amikor egy haverom a nƑ ĂŒgyeirƑl panaszkodna, de közben ostobĂĄn röhögne, akkor nem tudnĂĄnk belemĂ©lyĂŒlni a beszĂ©lgetĂ©sbe, Ă©s nekem sem lenne kedvem tippeket adni...

2020. szept. 11. 07:30
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 25/27 anonim ***** vĂĄlasza:
100%

Összeszedetlen az Ă­rĂĄsod, tele van ismĂ©tlĂ©ssel, befejezetlen mondattal, tagolĂĄs egy szĂĄl se. Semmi magabiztossĂĄgot nem sugall.


U.i.: ezt xarĂĄs közben Ă­rtam fĂ©l perc alatt telefonon, lĂĄtod lehet, csak igĂ©nyesnek kell lenni, Ă©s nem csak a kĂŒlsƑdre

2020. szept. 11. 07:55
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 26/27 anonim ***** vĂĄlasza:
100%

Mert nem lĂĄtod az erdƑtƑl a fĂĄt.Ha nem vagy egy rusnya pofa,akkor kĂ©tsĂ©geim vannak afelƑl,hogy nem jössz be senkinek.

EgyszerƱen képtelen vagy érzékelni a jeleket.

Mert vannak,csak te nem veszed észre.Ez egy képesség ,olyasvalmi,amit megérzések,valamint egyéb feléd adott gesztusok egészítenek ki.

Itt nem arrĂłl beszĂ©lek,hogy meredten nĂ©z rĂĄd valaki,vagy integet mosolyogva,Ă©s te nem lĂĄtod.Hanem olyan finom,szinte alig megfogyelhetƑ nonverbĂĄlis jelzĂ©sekre,amik elkerĂŒlik a figyelmed.A nƑk ebben nagyon jĂłk,Ă©s van,hogy szinte semmi jele nincs,hogy vĂ©gigmĂ©rt,vagy tetszel neki.Viszont annak a nagy szĂĄzalĂ©knak is van egy rĂ©sze,ami Ă©szrevehetƑ,mert figyelmetlen volt,mert elĂĄrulta magĂĄt,mert nagyon tetszel neki stb.

Ezt mi kĂŒlönfĂ©le szinteken vesszĂŒk.Van,aki fogĂ©kony ,Ă©s levĂĄgja,van aki,meg nem.

Nålad az van,hogy nézel,de nem "låtsz" eléggé!

2020. szept. 11. 08:49
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 27/27 anonim ***** vĂĄlasza:

Nekem az Ă­rĂĄsod Ă©s a tartalom alapjĂĄn felszĂ­nesnek tƱnsz. Nem nĂ©zed ĂĄt, amit kĂŒldesz, jĂł lesz az Ășgy, összecserĂ©led a betƱket, trehĂĄny a fogalmazĂĄs, pedig tudnĂĄl jobbat, de az mĂĄr erƑfeszĂ­tĂ©s.

Szinte kizĂĄrĂłlag a kĂŒlsƑdrƑl Ă­rsz, tehĂĄt ott sem hangsĂșlyozod a belsƑ Ă©rtĂ©keket, azt sem, mit vĂĄrsz el belsƑleg a mĂĄsiktĂłl.

Szóval szerintem ezek miatt rekedsz meg a felszínen, az elején, mert te magad is ilyen vagy.

2020. szept. 11. 10:25
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
1 2 3

Tovåbbi kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabålyzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beållítåsok | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenƑ anyagok nem minƑsĂŒlnek szerkesztƑi tartalomnak, elƑzetes ellenƑrzĂ©sen nem esnek ĂĄt, az ĂŒzemeltetƑ vĂ©lemĂ©nyĂ©t nem tĂŒkrözik.
Ha kifogĂĄssal szeretne Ă©lni valamely tartalommal kapcsolatban, kĂ©rjĂŒk jelezze e-mailes elĂ©rhetƑsĂ©gĂŒnkön!