Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tennél ha észrevennéd,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ha észrevennéd, hogy a munkatársad férjének bejössz?

Figyelt kérdés

Többször észrevettem, hogy kedvesebb és előzékenyebb velem szemben, mint a többi munkatársunkkal és a saját feleségével.

A tekintete is "lágyabb" ha rám figyelve mond valamit.


Nem mondom azt, hogy rossz pasi, de kellemetlenül érzem magam, és amiatt is, hogy nem annyira közömbös számomra mint kéne.


A felesége már félrelépett, de a férje egy hűséges férfi... és szeretném, hogy az is maradjon.


Milyen jelekkel adhatnám a tudtára, hogy ne folytassa ezt velem? 29N


2020. szept. 11. 15:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Semilyenekkel.Nem foglalkozol vele,és kesz.
2020. szept. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Maga a kérdés is azért született, mert neked is bejön, különben amúgy tojnál a fejére. Sehogy ne reagálj rá, ne foglalkozz vele. Ha ő annyira hűséges, akkor megelégszik azzal, hogy rád gondol majd, miközben a feleségével szexel.
2020. szept. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Hellmano ***** válasza:
100%
Ne adj jeleket feléje, mert ilyen minden nézésbe meg mozdulatba többet lát bele, mint kellene. Tarts távolságot, ha szóba elegyedtek csak hétköznapi semmikről beszéljetek olyan "flegmázósan", hogy vegye a lapot, hogy ez csak egy sima beszélgetés és ne lásson abba is többet, ha netán mosolyogsz meg stb.
2020. szept. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Kurasd meg magad vele. Hisz ugyis ezt akarod. Akkor békén fog hagyni.
2020. szept. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tennék semmit. Nem tud kikezdeni velem senki, ha arra én nem vagyok nyitott, ennyire pofonegyszerű az egész.
2020. szept. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
4-es, lehet ez lesz. ;)
2020. szept. 11. 15:56
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Első körben eldöntöd hogy akarsz-e tőle valamit vagy sem. Ha nem akkor simán figyelmen kívül hagyod a "jelzéseit" közeledését pont úgy ahogy a másik x db emberét aki akar tőled valamit te meg nem.

Viszont a kérdésed alapján úgy tűnik nagyon is akarsz és a "felesége már félrelépett" csak egyfajta lelkifuri-csökkentő számodra, amit felmentésnek érzel hogy házas emberrel dugsz. Hát arany csillagom te már eldöntötted mit akarsz akkor miért kérdezed meg tőlünk?

2020. szept. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én távol tartanám magam a szitutól, de én nem vagyok egy primitív darab szar, aki a viszkető puncit többre értékeli a saját integritásánál.
2020. szept. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nem fogok kikezdeni vele. Azért írtam, hogy a 4-es válaszolót idegesítsem.

Nagyon örülök, hogy úgy ítélkezik felettem, mintha ismerne...semmit nem tud rólam, de feltételezi, hogy megtenném.

Nálam a szimpátia nem elég indok arra, hogy befeküdjek valaki alá!

2020. szept. 11. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!