Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez igaz hogy fiatal (huszonéve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez igaz hogy fiatal (huszonéves) férfiként a csajozásban az a nyerő, ha idősebbnek tűnsz a korodnál és nagy baj az, ha fiatalabbnak? Miért?

Figyelt kérdés

26-27 évesek vagyunk és a legjobb barátaim mind olyan férfiasan jóképűek. Tüsi vagy teljesen kopaszra nyírt hajuk van, sötét szeműek, sötét hajúak és könnyen kinő a szakálluk, ha úgy akarják. Simán megtippelik őket 30-nak, az egyiket mondták párszor hogy 35 is. Ehhez képest én is jóképűbb vagyok, de inkább kisfiúsan sajnos. Mellette még sötétszőke hajam van, amit inkább hosszabban szeretek hordani (nem kell extrém hosszúra gondolni, de azért nem is rövid). Arcszőrzetem sosem nőtt normálisan, ezért mindig borotválkozom. Legutoljára 24 évesen kérték el a személyimet (amikor 18 alattinak hittek), de mostanában is tetszettem egy 17 éves lánynak, aki 20-21 évesnek nézett, egy másik 20 éves lány pedig annyinak gondolt, mint amennyi ő maga vagy még fiatalabbnak. De általában ilyen 22 évesnek tippelnek mostanában. Genetika is, de mellé még én is sportolok, normálisan eszem vagy például egyáltalán nem iszom alkoholt évek óta.


Viszont ez a csajozásban úgy érzem nagy hátrány, mert a velem közel egykorú lányok (24-27) sokszor észre sem vesznek, mert maguknál fiatalabbnak gondolnak, a fiatal lányoknak pedig sokszor először tetszem, aztán megtudják az igazi korom és sokukat elijeszti a korkülönbség, amit előtte nem sejtettek. Így is vannak sikereim, de annyiszor visszatérünk ide ismerkedéskor, hogy hány évesnek nézek ki és mennyi vagyok valójában, hogy már nagyon zavar a dolog.

26/F


2020. szept. 11. 17:49
 1/4 Hellmano ***** válasza:
Hordjál stuclit.
2020. szept. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Undorítóak az öreg pasasok,minden normális nőnek(kortól függetlenül) a fiatal pasik tetszenek.N
2020. szept. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

No akkor, üdv a klubban. 27 vagyok, 20-22 körül tippelnek, mert nulla arcszőrzetem van. Csak azért nem mondanak 18-at, mert edzem és ez valamennyire látható is.


És ugyanazért szорó, amit te írtál, hogy a potenciális partnerek korosztálya (23/24-27 évesek) szemrebbenés nélkül hajt el, mert nem akarnak egy ,,kisfiúval" ismerkedni. Persze, utána már meg van lőve az egész beszélgetés, miután kiderül, hogy még én vagyok az évekkel idősebb, ha már egyszer a lány így kimutatta a foga fehérjét és elküldött a vélt korkülönbség miatt.

Már kissé unom mindig ezt bizonygatni, hogy nem 22 éves vagyok. Nekem is vannak sikerek, de ezzel a kölyökképűséggel mindig küzdenem kell.

2020. szept. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"a fiatal lányoknak pedig sokszor először tetszem, aztán megtudják az igazi korom és sokukat elijeszti a korkülönbség, amit előtte nem sejtettek."


Kamu. Ha valakinek tényleg tetszel, akkor nem érdekli a korkülönbség.


Felszínes emberrel, aki a korkülönbség miatt nem ismerkedik tovább veled több bajod is lenne a kapcsolat során, mert aki egy dologban felszínes az másban is felszínes.


Amúgy az is egy probléma, hogy szőkés vagy, a nők nagy részének a sötétebb hajú, bőrű férfiak jönnek be.


Illetve a 2-es jól pedzegeti a témát. Alapvetően a legtöbb nő a fiatal testre vágyik, ahogy mi férfiak is a fiatal női testre.


Nőknél annyival összetettebb a dolog, hogy


1. Ha nincsenek elég maszkulin jellegeid, akkor kisfiúsnak tűnsz. Több férfinak jönnek be a kislányos lányok, mint ahány nőnek a kisfiús fiúk. Függetlenül attól, hogy az illető hány éves, az ilyen genetikájú férfi 40 évesen is kisfiús lesz, csak ráncosodni meg őszülni vagy kopaszodni kezd.


2. A nő csak kizárólag komolyat keres (ez a kor előrehaladtával amúgy is egyre valószínűbb) és így csak egy bizonyos korosztály fölött válogat, akikről már feltételezi, hogy van stabil egzisztenciájuk, nem a szülőkkel élnek, stb.


3. Bizonyos maszkulin jellegek ha ki is jönnek, sokszor csak bizonyos kor után, így míg nőknél akár 14-től 22-ig is lehet nagyon jó csaj valaki, utána meg már lefelé halad, addig férfiaknál lehet, hogy valakinek csak 23 évesen nő ki teljesen a szakálla és 25 évesen kezd el szőrösödni a mellkasa. De ettől még nem mész vele sokra, ha 25 évesen külsőre bejössz egy 15 éves lánynak, számára ez plátói dolog marad, te meg nem fogod megöletni magad az apjával még ha ő amúgy benne is lenne, hogy járjatok.

2020. szept. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!