Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Kedves 40-es nők! Hogyan és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves 40-es nők! Hogyan és mennyi idő alatt dolgoztátok fel, hogy a volt párotok/férjetek szinte közvetlenül szakításotok után (amikor még reménykedtetek)összejött egy nálatok (és önmagánál) 15-16 évvel fiatalabb huszonéves lánnyal?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Rólam van szó. Már másfél éve otthagyott a volt szerelmem és szerintem nem normális, hogy még mindig ugyanúgy szenvedek, mint a kezdetekben. Úgy érzem, belepusztulok a fájdalomba. Valahol mindig is éreztem, hogy egy 40-es évei elején lévő „minőségi” férfi(értsd jól)nem egy 40 körüli nőt keres (mint amilyen én vagyok). Mindig is éreztem, kevés vagyok neki. Az a lány „minőségi” és jóval fiatalabb. Nagyon boldogok. Rám sosem nézett úgy..

Konkrétan mit tettetek annak érdekében, hogy a fentiek tudatában gyógyuljon a lelketek? Én már kipróbáltam minden elképzelhetőt. Kiírtam magamból, pszichológust is kerestem, de nem segített semmi.

Amikor annó még reménykedtem az újra egymásra találásunkban és mindent megtettem ennek érdekében, eközben ő már mással volt boldog.

Kérlek, írjatok. Nagyon köszönöm!



2020. júl. 29. 21:39
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
83%
Már ne is haragudj, de hol minőségi egy negyvenen felüli, éretten gondolkodó embernek egy huszonéves? Nem tudom ki etet téged ilyennel,de az oly sötét mint az éjszaka. Egy értelmes okos negyvenes férfi nem kezd huszonévessel.
2020. júl. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
85%
Attól függ . van aki egy percig se sír a pipihúsra éhes vén kujon után.
2020. júl. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
68%
Összejöttem egy 30 éves pasival.
2020. júl. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim ***** válasza:
79%

Egyetértek az 1-essel, egy "minőségi" 40-es férfi nem vágyik egy fiatal lány társaságára, max szex erejéig. Ha tényleg boldogok, akkor ez kb boldogok a lelki szegények kategória..


Sztem próbálj meg ebből a nézőpontból tekinteni erre a dologra, és engedd el, mert így esélyt sem adsz magadnak arra, hogy tényleg belépjen az életedbe egy normális férfi.

2020. júl. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim ***** válasza:
100%

Szakítottak. Mindketten maguk alatt voltak. A pasinak volt egzisztenciája és életkedve és felszedett valakit, hogy feledje a búját? A bánatát űzte felé?

A fiatal hús és a kalandon kívül mit adott az a nő? Egy új életet a régi lezárása után? Nem hiszem, legfeljebb élet kedvet.


Ha össze jönnél vele újra, mit adna neked? Tudnál másra gondolni, mint, hogy sosem leszel elég neki? És akkor megéri, hogy együtt legyél vele tovább?


Én racionális vagyok és nem értek az érzelmekhez. Én így gondolnám végig.


De biztos vagyok benne, hogy iszonyatos lehet ilyet átélni. És nem a kiscsajra gondolok, hanem ami előtte volt. A kiscsaj az már csak pecsét a bizonyítványon, amit kiállított magáról.

2020. júl. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! A társkeresőn (amikor voltam ott) tapasztaltam, hogy azt hittem így 40 körül jó leszek egy 45 éves férfinak. Hát, tévedtem. A 45 körüli férfiak messze döntő többsége (úgy 90%-uk) 25-35 közötti nőt keres magának. Ezt sajnos a magam szemével láttam a legnagyobb társkeresőn. Engem általában az 50-60 közötti férfiak néztek meg. Szóval sajnos nem egy egyedi eset, hogy egy sok szempontból „minőségi” 40-es évei elején lévő férfi önmagánál jóval fiatalabb nőt keres. És akkor csodálkozunk, hogy miért vezetik a középkorú nők az öngyilkossági statisztikát.
2020. júl. 29. 22:01
 7/62 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem érdekel, hogy kije van és hány éves. Fájt a szakítás, de örültem és megkönnyebbültem, hogy vége, mert nem volt jó.

Gondolom, a ti kapcsolatotok se volt jó. Ha jó lett volna, nem lett volna szakítás.

Ne a volt pároddal, életével foglalkozz.

Éld az életed!

2020. júl. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
51%

4 haverom van 45 körül, aki értelmes, hosszú távú kapcsolatot keres, esetleg 1 gyereket, sok kirándulást, magas röptű vitákat az esti opera után jött gondolatokról.


A fenébe nem talál 10 éve partnert. Talán azért menet nem elég rossz fiú.

2020. júl. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim ***** válasza:
100%
40 körüli? Hát nem vagy öreg azt a fickót meg ne sírasd. Sok dögös 40 körüli nő van meg mindenki tetszik valakinek. Amúgy miért adsz a társkereső oldalakra? Régen működött ma meg televan hülye nőkkel meg férfiakkal. És mi az a minőségi? Ne kategorizálj mert ilyan emberek fognak melletted elmenni akik tényleg rendesek lennének,úgy utálom már ezt az igazi nőeg férfi eszményképet,valójában nincs ilyen. Amúgy én is szingli vagyom 😀
2020. júl. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, próbálj meg másra koncentrálni az életedben, nem csak a párkapcsolatunk határoz meg minket. Ha ezt elengeded, akkor gyorsabban fog jonni az életedbe, mint hinnéd. Tarskereson meg pont nem a megfelelő emberek vanak többségében sajnos..
2020. júl. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!