Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megéri előfizetni randivonalon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri előfizetni randivonalon nőként vagy csak pénzlehúzás?

Figyelt kérdés
Regisztráltam, többen írtak üzenetet, de nem tudok előfizetés hiányában válaszolni nekik. Minimum 1 hónapra elő kellene ehhez fizessek, ami 3490 Ft. Lehet, hogy itt ismerem meg életem párját, de az is, hogy minden férfi csak skalpokat gyűjt itt.

2020. szept. 12. 08:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden férfi gyűjt skalpokat, azon egyszerű oknál fogva, hogy a férfiak 90%-ának nincs sok sikere a társkeresőkön, tehát nincs lehetőségük ilyesmire. Ez persze nem jelenti azt, hogy a nagyrészük nem egy idióta. Egy-két arra érdemes ember azért akadhat.

Egyébként ezeken az oldalakon illik az első üzenetben e-mail elérhetőséget küldeni, hogy nem előfizetők is tudjanak válaszolni.

Összességében azt mondanám, hogy nőként lehet, hogy érdemes előfizetned, mert meg akkor is könnyen találsz randipartnert, ha csak átlagos külsejű vagy.

2020. szept. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Sosem értettem, hogy akar az ismerkedni, akinek nincs erre havi 3.500Ft-ja.

Minél inkább elrugaszkodottabbak az elvárásaid a valóságtól, annál inkább csak a skalpgyűjtők fognak rád írni.

2020. szept. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Van rávaló, csak feleslegesen nem fizetek. Beleírtam végül a bemutatkozásomba, hogy aki szimpatikusnak talál és, akit én tetszikelek, az küldje el az e-mail címét, ott ugyanúgy el tudjuk kezdeni az ismerkedést.
2020. szept. 12. 10:31
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én férfiként évek óta vagyok a Randivonalon, nem skalpvadász vagyok, hanem valódi társat keresek. S nekem is kicsit rosszul jött ki ez az új szabály, hogy aki nem előfizető, az még előfizetőnek sem írhat. Általában ezért ha én írok egy nőnek és látom, hogy nem előfizető, megadom az email címemet már az első levélben. Az a tapasztalatom, hogy emiatt az egyébként is alacsony válaszadási arány még tovább csökkent. Sokkal egyszerűbb volt rögtön a társkeresőben válaszolniuk a nőknek. Kimásolni az email címet egy levelezőprogramba, s ráadásul számon tartani, hogy melyik email cím mögött melyik férfi van, már macerásabb.


Mindenesetre azt tanácsolom Neked, hogy ha szeretnéd a skalpvadászokat elkerülni, mindenképp fizess elő és te írj email címet is tartalmazó első leveleket a szimpatikus férfiaknak. Ha ölbe tett kézzel ülsz leveleket várva, akkor döntő hányadban olyan leveleket fogsz kapni, amilyenekből napi harmincat küldtek szét az adott férfiak a hatékonyság növelése érdekében. Sajnos így folyik az internetes társkeresés manapság: szinte válogatás nélkül, tömegével, dömpingben küldözgetik szét a leveleket a férfiak. A skalpvadászok is és a rendes társkeresők is. Egyszerűen azért, mert olyan alacsony a nők válaszadási aránya, hogy ha valaki csak mondjuk napi 1-2 levelet küld el, annak jó eséllyel letelik az egy hónapos előfizetése anélkül, hogy egyetlenegy nővel is megismerkedhetett volna. Egy átlagos férfinak átlagosan 100-200 nőnél kell kezdeményeznie manapság, hogy abból 10 pozitívan válaszoljon, s a 10 pozitív válaszból lesz végül talán 1-2 randi.

2020. szept. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Az utolsóval teljes mértékben egyetértek!

Fontos, hogy te is kezdeményezz, a saját érdekedben. És ne csak fénykép alapján dönts! Van az az 5-10%, akiknek egész profi képei vannak fent, de ezek csak fényképek! Nem mindenkinek van meg hozzá a tehetsége, adottsága, kapcsolatai, pénze, szociális hálója, stb., hogy jó kép készüljön róla. Próbáld meg a fényképen az embert meglátni, ne a topmodell férfit keresd. Ha a fénykép minőségétől és a környezettől (pl. nem a külföldi nyaralásán vagy a kedvenc menő hobbija közben készült) elvonatkoztatva sem tetszik, akkor nyilván ne írj rá.

Tudom, hogy triviálisnak tűnik, amit írtam, de sajnos nem az. Biztos vagyok benne, hogy sok, amúgy jó jelölt már ezen a ponton elbukik.

2020. szept. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Elsőre mindenki fénykép alapján dönt, aki nem az ne mond igazat.
2020. szept. 12. 13:10
 7/11 anonim ***** válasza:

Dönthetsz fénykép alapján is, csak tudd, hogy a fényképpel könnyen lehet csalni, illetve aki nem csal, az eleve nagy hátrányból indul.

Ezért nézd meg alaposan, hogy mit látsz, próbálj meg elvonatkoztatni a képtől és ne csak olyanokra írj rá, akik címlapfotó minőségű képekkel vannak fent.

2020. szept. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egyetértek #5-tel és #7-tel. Sajnos valóban ha valakinek a fényképe nem tetszik rögtön egy nőnek, annak általában az illető nő el sem olvassa az adatlapját, bármilyen szívhez szóló és tartalmas is legyen az. Ez a rögtön-ítélkezés így biztosan senkinek nem ideális, sem a nőknek, sem a férfiaknak. Nem mindenkinek van fotogén arca, de attól még rengeteg lelki értéke lehet és szerethető, sőt vonzó is lehet. Nagyon kevés a minden szempontból tökéletes férfi, s a tipikus férfimodell-alkatétól eltérő arcformájú férfiak jó része kisugárzásával, értékeivel tudná esetleg ellensúlyozni az arc hátrányát, így összességében még jobb választás is lehetne a nőknek. Nem azt mondom, hogy egy undort vagy szánalmat keltő alkoholista arcra is érdemes egy nőnek ráírni, hanem azt, hogy ha valaki a fotója alapján nem tűnik azonnal vonzónak, de alapvetően normális kinézetű, annak is legalább egy esélyt érdemes lehetne megadni. Ha ez nem változik meg, akkor marad a jelenlegi helyzet, hogy az internetes társkeresőkön a címlapfotó-arcú férfiak pillantok alatt akárhány nővel összeismerkedhetnek, míg a 80%-ot jelentő átlagos arcúak hiába próbálkoznak, a nők hatalmas többsége még az adatlapjukat sem olvassa el. Ebből adódik az, hogy 10% sem válaszol az első kezdeményező levélre, ahogy írtam, még akkor sem, ha az adatlapon alig lehet negatívumnak nevezhető dolgot találni. Ránéz a képre, s mivel épp két perce látott egy sármos férfit három sorral följebb, azonnal továbbugrik. Csak arra nem gondol, hogy az a sármos kinézetű férfi hat másik nőnek csapja a szelet párhuzamosan a neten és további hárommal felváltva randizik. S akkor arról még nem is beszéltem, hogy a képek lehetnek hamisak is.
2020. szept. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Ha nem regisztrálnának nők, akkor férfiak klubjává válna. Regisztrálj és fogadd meg a fentieket.
2020. szept. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nőként nem kell feltétlenül előfizetned rá szerintem. Én kb. két és fél éve pár hónapig használtam az oldalt. Még így is nagyon sok levél jött.

Aki szimpatikusnak tünt, és e-mail címet adott, az nem volt akadály, hogy e-mail-ben beszélgessek vele tovább. Akinek meg prémium (vagy már nem emlékszem pontosan hogy hívták) tagsága volt azokkal lehetett ott is chat-elni. Bár egy idő után velük is váltottunk inkább e-mail-re. (Ott tudtunk egymásról képeket küldeni, mert előfizetés hiányában nem lehetett megnézni, csak a profilképet.) Egy pár hónapos kapcsolat is összejött onnan, de hosszabb távon nem működött. Meg nekem annyira idegen ez a netes társkeresés, valahogy fura az egész. Normál esetben személyesen ha találkozol valakivel akihez vonzódsz, úgy mész el randizni vele. Itt meg elmész randizni egy idegennel. Nekem hiányzik a személyes kontaktus. A bizsergető érzés a másik közelében, a szemezés, a vonzalom, ami fokozatosan alakul ki, és utána jön csak a randi. Itt meg próbálod kiszűrni a bunkókat, és a nem független pasikat, és aztán találkozol egy idegennel, és jobb esetben legalább nem érzed nagyon rosszul magad a randin, rosszabb esetben meg azt se tudod hogy lépj le. Én biztos nem fizetnék érte. Pasiként valóban nem lehet boldogulni ezen az oldalon előfizetés nélkül, de nőként egész biztos, hogy nagyon sok levelet kapsz anélkül is.

2020. szept. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!