Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehetne barátnőm ha azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne barátnőm ha azt érzem a belső tulajdonságaim meggátolnak benne?

Figyelt kérdés

Kinézetem nagyjából oké. De a szemályiségem nagyon rossz. Nem azért mert kibírhatatlan vagyok. Hanem nagyon zárkózott ami sok embernek szerintem idegesítő tud lenni, meg ugye így nem kerülök olyan helyzetekbe ahol van lehetőségem lányok közelébe lenni. Meg a megszólítás nekem lehetetlen küldetésnek tűnik. Tehát úgy érzem csak akkor van esélyem ha nem ismerkedésnek idul a beszélgetés. Pl munkehelyen munkahelyi dolog miatt beszélés, fokozatosan áttérni magánabb beszélgetésre. Én csak ezt tudom elképzelni. De sem a munkahelyen, sem pedig korábban az iskolában nem volt erre lehetőségem.

Megyek időnként pszichológushoz, de ebben nem tud igazán segíteni, azt érzem hogy az ismerkedésben valami akadályoz.

Nem volt még barátnőm, nem is randiztam, és nagyon lányokkal sem beszélgettem még.


2020. szept. 12. 13:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Haladj tovább a megkezdett úton.

Sajnos semmi jóval nem biztathatlak, nehéz lesz. Én is hasonló cipőben járok és bár sokat fejlődtem, de még messze az alagút vége. Ha van motivációd, akkor kicsit könnyebb dolgod lesz.


Kezdésnek egy nem túl tisztességes tipp, de a lányokkal való online beszélgetést nagyon könnyen tudod gyakorolni. Kamu képekkel kell regisztrálnod és kész. Néha maguktól fognak írni... Én most éppen ezt csinálom.

2020. szept. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
változást mi gátolja?
2020. szept. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Bárcsak ilyen egyszerű lenne!

Ezt olyan minta azt mondanád egy lábak nélküli embernek hogy fuss. Neked teljesen természetes, de neki nem az, mert hiányzik valami ami miatt nem tud olyan lenni mint a többi ember. Csak annak van látszata, ezért könnyebb megérteni.


Esetleg az tudna segíteni ha sokat vagyok emberek között, olyankok között akik nem közösítenek ki emiatt, hanem segítenek beilleszkedni. De ez egy ördögi kör.

2020. szept. 12. 14:35
 4/4 anonim ***** válasza:
rengeteg ilyen társaság van, csak megkéne keresned
2020. szept. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!