Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan, hogy túl tökéletes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy túl tökéletes és ezért nem is akartok vele kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Régen olvastam itt egy kérdésnél a válaszokat. Valami kigyúrt pasas volt, helyes, tök jól nézett ki, de a válaszadók többsége azt írta, hogy nekik nem kellene, mert túl tökéletes.

Ez nyílván csak külsőre vonatkozott, de én a belsőre is gondolok most.



2020. aug. 27. 21:39
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

#önbizalom


"a belső értékeik miatt kedveljük, de a hibáik miatt szeretjük az embereket" - Hellboy, 2004

2020. aug. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%

külsőleg és belsőleg tökéletes ember nincs. Max. úgy látod, gondolod. Meg kell ismerni őt. Az ne legyen kifogás, hogy "tökéletes", mert senki sem az.


Szerintem ez ne legyen kifogás. Ne érezd magad mellette kevesebbnek magad, viszont az fontos.

2020. aug. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
bocsesz, sok lett a szerintem
2020. aug. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%

Ha egy nő le akar koptatni, akkor le fog koptatni és nem fogja megmondani a valódi indokot. Ez egy alapigazság. Ezek közé tartozik a "túl tökéletes vagy" duma is. Ezen kívül még a teljesség igénye nélkül:


"túl rendes srác vagy"

"nem vagy az esetem, de amúgy jóképű vagy"

stb, stb.

2020. aug. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tökéletes ember nincs. Ahogy egészséges sincs például. "Én egészséges vagyok". Aha. Aztán elgondolkodik, hogy néha kattog a könyököm, szemüveges vagyok, volt már fogtömésem. Tehát távolról sem egészséges. Na ugyanez a "tökéletesség".
2020. aug. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%

Volt egy nagyon kedves csinos lány aki már vagy 14 éve tetszik :D

De nem jöttem össze vele meg semmi ilyesmi mert tudom, hogy jobbat érdemelne.

Így jelenleg is arra törekszek, hogy mindenben a legjobb legyek, kinézett,pénz,belső.

Persze lehet hülyeség de én így vagyok a dolgokkal. :P

2020. aug. 28. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy “túl tökéletes”, viszont van olyan, hogy nem hozzám való.
2020. aug. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!