Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok ti szoktatok neten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti szoktatok neten ismerkedni?

Figyelt kérdés

Én már évek óta neten próbálkozom ismerkedni, de még csak egy talákozásra sem találtam normális lányt.


Vagy minden lány előben szokott?


23F


2020. szept. 12. 16:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Akad azért neten is.

Bár én még nem gyakorlom.

N

2020. szept. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%
Nem
2020. szept. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ismerkedni halálig mindenhol érdemes.
2020. szept. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A net tele van incel idiótákkal. Egy lány sem akar stalkereket összeszedni. Egyébként srácként sem érdemes, hacsak nem akarod, hogy az első randin derüljön ki, hogy hosszában, de inkább széltében is kétszer akkora mint te..:)
2020. szept. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Előfordul, de ritkán. Igen, inkább a személyes ismerkedést szeretem. Ott jobban látja az ember, hogy milyen a másik, összepasszol-e a személyiségünk, eltudunk-e beszélgetni, van-e közös nevező, meg van-e a vonzalom stb. Sajnos a netes ismerkedéssel nekem is negatív tapasztalataim vannak. Némelyik férfi nagyon ijesztően és idegesítően, erőszakosan közeledik az interneten. Nem értenek a szép szóból, zaklatnak, hívogatnak, ha nem akarok tőle semmit akkor nem veszi a lapot, továbbra is erőszakosan nyomul stb. és ezzel inkább elijeszt meg el is veszi a kedvem attól, hogy ismerkedjek az interneten. Sajnos nem értik meg, hogy nem mindenki éli az életét a neten sokan dolgoznak, tanulnak, van elintézni valójuk a nap folyamán, nem mindenki nyomja 0-24-ben a telefont. Másrészt ha nem méltat arra, hogy válaszoljon meg ha rövid, tömör válaszokat ad, visszautasítja a találkozókat, nem veszi fel a telefont, nem akar kommunikálni, nem keres akkor valószínűleg nem akar semmit a másik és nem kell erőszakoskodni, mert ezzel csak még jobban eltaszítod a másikat és letilt.
2020. szept. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!