Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy a teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a teljesen hétköznapi életet élő lányok/nők is csak az izgalmas, érdekes, hobbikkal teli férfiakkal hajlandóak csak ismerkedni a neten?

Figyelt kérdés
2020. jún. 26. 14:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
43%
A neten mindenki listával keres társat, ezért is egy utolsó, alja húspiac az egész társkeresőzés. Ha ugyanezek a lányok a való életben valakit szimpatikusnak találnak, máris nem fontosak ezek a szempontok.
2020. jún. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%
Nem tudom, nekem nőként rengeteg hobbim van és csak hóttunalmas pasikba futok bele.
2020. jún. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
12%

Mert tudják, hogy az izgalmas élethez sok pénz kell. És nekik pénzes pasi kell.


NE!


Senki ne kamuzza ide, hogy ő 235 forintból beutazta Perut, autóstoppal, vagy azt, hogy a motorozás nem drága, mert ő 2 havi fizujából vett egy HD motort, vagy azt, hogy a futás milyen izgalmas kikapcsolódás, és remek társas program!

2020. jún. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

De kinek mi az érdekes és izgalmas?


Nekem pl. egy sima erdei túrázás is tud érdekes és szórakoztató lenni. Miért asszociál mindenki a luxus utazásokra, ha valaki leírja, hogy érdekes és izgalmas dolgot szeretne?


Talán egy kajakozás a Tisza-tavon nem érdekes és izgalmas? Nekem nagy élmény volt.

2020. jún. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
Nem igaz ez. Biztos nem tudtál semmi érdemi beszélgetést folytatni, és most kitalálod ezt a dumát.
2020. jún. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem aki ezt teszi, az kissé kezdetleges módszerrel ugyan, de lényegében azt próbálja kivédeni, hogy egy fantáziátlan, bamba pasasba fusson bele, aki mindig ugyanazt csinálja, és semmiféle szellemi stimulációra és önmagához képest való fejlődésre nincs igénye, mert csak úgy él bele a vak világba, és ez neki tökéletesen megfelel. Az ilyen pasasok viszont ne lepődjenek meg, ha senkit sem érdekelnek.
2020. jún. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
74%

Én szeretek élni, kipróbálni új dolgokat, eltérni az átlag élettől.

Egy ex barátommal szakítottam is azért, mert teljesen unalmas elképzelései voltak az életéről/életünkről.

Nekem nem kéne egy olyan pasi, aki szabadidejében play stationt nyomogat, meg filmet néz a kanapén állandó jelleggel 30x évesen. Ha én hajlandó vagyok elmenni túrázni vagy kipróbálni a búvárkodást, amikor lehetőségem van rá, akkor csináljuk. Szeretném, hogy az öregek otthonában legyen mire vissza emlékezni, ne abból álljon a fiatalságom, hogy feladtam mindent és belesüllyedtem az átlagba és csak munka meg filmnézés, amit feltudok mutatni a fiatal éveimből.

Dolgozni persze kell, de nem mindegy mire “b*assza” el az ember a fizetését. Ha van lehetőség utazni, akkor inkább arra teszek félre, mint sem xboxra vagy egy szaros, túlárazott ruhára.

2020. jún. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
27%
6-osnak igaza van. Az a baj, hogy a nők soha sem fogják úgy átgondolni, mint ahogy te leírtad. Ezért állnak értetlenül kezükben a már 50 pontos listával, és mégis belefutnak az újabb pofonba.
2020. jún. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
88%
Én is szeretek elérni az átlag élettől. A kötelező autóban rohadástól kikapcsolódás címen, mikor egész nap suhan a táj, és álmomban is suhan a táj, idegesítő. Szeretek eltérni a tetkóra gyűjtéstől, a harci kutya autóban ide oda cipelészésétől, a bamba haveroktól és a sok hülye egy helyen osztja az észt ezó programoktól, a "teljesítmény" programoktól. Ultra futások ultra sportteljesítmények, másnál meg a nulla, és akkor ez a két véglet... Szóval persze néha jó elmenni megnézni egy IGAZÁN jó helyet, vagy igazán jó programot, jólesően sportolni napi szinten, de ez a kötelező béna nyüzsgés unalmas.
2020. jún. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert a legtöbb embernek halálian unalmas az élete.


De itt vagyok én, nekem a melóm izgalmas. És bizony után, már nincs kedvem máshoz, mint dögleni, és nyomni a videójátékot, olvasni, filmet nézni, aludni.

2020. jún. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!