Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki, csont nélkül hazudik a felettesének, és jópár embernek, de azt állítja a társával szemben mindig őszínte honnan tudhatom valóban így van-e?

Figyelt kérdés
Félek hogy nem-e egy beteges hazudozóval kerültem össze, sokszor mást állít dolgokról mint a valóság, és úgy tud hazudni pl a feletesének ha táppénzre akar menni vagy szabadságra mert éppen olyan kedve hogy kishíján én is beveszem, és nem tudom velem is így, ilyen egyszerűen meg teszi-e.

#hazug,átverés, kapcsolat,félelem
2020. szept. 13. 09:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
47%
Hazugságvizsgáló?
2020. szept. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Óh, igen...Tuti, hogy neked is fog hazudni ebben abban.
2020. szept. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Erre szerintem te is sejted a választ
2020. szept. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Csak ő azt állítja a társával szemben mindig őszínte a munkahely az számára más, és ne higgyem velemm is meg tenné ezt. De ebben nem vagyok biztos eleve aki olyan nagy szavakkal jön hogy ő nem hisz a hazugságokban mert az ugyis mindig kiderül cím akkor e kijelentése mellett a munkahelyén csont nélkül lelki ismeret furdalás nélkül mért teszi? És utána jogos ha az ember utána magára veszi hogy velem is pont így meg tenné, honnan tudhatnám meg hogy velem mennyire lenne másabb vagy vesz komolyan.
2020. szept. 13. 09:31
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg, már most hazudik. :)
2020. szept. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
De ezt miből tudják az emberek le szűrni, hogy ismerkedéskor eldöljön hogy a másik palira veszi-e vagy sem, és hogy csak kiakarja használni e vagy sem.
2020. szept. 13. 09:42
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy hazudozó állítja, hogy nem hazudik, akkor is hazudik. Ha egy hiéna mosolyog, attól még hiéna marad, nem lesz bárány.

Barátnőm a férjének folyamatosan hazudik, bújkál, csúsztat. Biztos vagyok benne, hogy nekem ugyanígy. Olyan nincs, hogy valaki megbízhatatlan, de időnként meg beszületes.

2020. szept. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Vannak emberek, akik kényelmetlenül érzik magukat a hazugságtól, ezért általában nem élnek vele.

A te választottad láthatóan nem küzd efféle erkölcsi aggályokkal, ha most még nem is hazudik neked, biztos lehetsz benne, hogy előbb-utóbb fog.

2020. szept. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen mert azzal jött hogy a feletesének azért megy a hazudozás csont nélkül, minden fajta megbánás nélkül mert számára egy senki idegen, és aki hozzá közel tartozik azzal ő másabb azzal nem tudna hazudni, de idegeneknek miért ne tenné meg hiszen az neki egy senki. Igy reagált.
2020. szept. 13. 11:02
 10/12 anonim ***** válasza:
Nna, akkor most fogd gyorsan menekülőre, a pszichopaták legtipikusabb ismérve az ún. "pincér teszt", azaz meg kell nézni, vki hogyan bánik számára jelentéktelen emberekkel. Amikor elszáll a rózsaszín köd, veled is pont ugyanúgy fog bánni.
2020. szept. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!