Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban manapság hatalmas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban manapság hatalmas előnnyel indul a társkeresésben egy olyan férfi aki nem akar gyereket?

Figyelt kérdés

Még régebben kiírtam egy kérdést, hogy mi értelme a gyerekvállalásnak a férfiak szempontjából, amikor a férfinak az egész csak szívás.

És olyan dolog történt mint még azelőtt soha: 2 fiatal nő is írt nekem privit, az egyik ismerkedni akart a másik meg kérdezte hogy van-e kedvem beszélgetni erről a gyerek nélküli család témáról, mert ő sem akar. Soha életemben nem írtak még rám a nők csak úgy látatlanba... kivéve akkor.

A való életben is ismerek 1-2 példát, pl. az egyik közeli barátom már 30 éves és gyereket akar, mert őt úgy nevelték hogy az kell. De egyszerűen nem talál rá nőt. Nem azt mondom hogy sikeres a nőknél, de van néha pár találata. De amint kiderül, hogy ő gyereket akar és már feleséget keres, a nők mindig eltűnnek.

Ezek szerint akkor mégsem hülyeség amit sokan terjesztenek, hogy a mai nők ebben az országban nem hajlandóak szülni? És emiatt fel is értékelődik az a férfi, aki ugyanígy gondolkozik?



2020. aug. 21. 21:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem ebben a témában egy hatalmas nagy játék meg mindkét fél részéről. Mert aki alapból nem akar gyereket, arról mindenfélét szeretnek az ember elgondolni. Aki meg akar, arról is.

Tehát a mai embereknek semmi sem jó...

2020. aug. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nemzetközi childfree fórumot követek reddit-en, sokan nem akarnak gyereket, az országhoz nem sok köze van.


"az egyik közeli barátom már 30 éves és gyereket akar, mert őt úgy nevelték hogy az kell"


Remek példa. Átlagosan ha egy nő eldönti, hogy nem akar gyereket, az biztosabb, mint egy férfi döntése. Mivel a férfiak életét ha akarják, alig változtatja meg a gyerek, így ők ebben nem olyan "szigorúak".


Plusz van egy CF alapszabály, hogy ha ismerkedsz, soha ne te legyél az első, aki kimondja, hogy nem akar gyereket, mert a másik a kapcsolat reményében hazudhat. Így ha ezt egy férfi előre elmondja, ahogy te is tetted a kérdésben, akkor már ott van, hogy nem megfelelésből írod, hanem saját gondolatod.

2020. aug. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%

Én nő vagyok és mindig is szerettem volna. Viszont lassan közelítek a harminchoz és én úgy vagyok mint az ismerősöd, hogy normális pasit nem találok.

Lassan kezdek lemondani a normális pasiról meg arról is, hogy majd lesz gyerekem.

2020. aug. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
nálam igen, mivel nem szeretnék
2020. aug. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
44%
Az a férfi indul hatalmas előnnyel, aki úgy néz ki és olyan a fellépése , hogy tetszik a nőknek. Az összes többi csak rizsa. Ezeknek nagy előnyük van. Híresztelheted te hogy nem akarsz purgyét, ha gázul nézel ki, meg gyíkarc vagy. Nem olyan bonyi ez😃
2020. aug. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Azért ez kicsit rinya habbal, hogy nem találsz normális pasit. Olyan nincs, hogy egy nő találjon. Rengeteg normális pasi van és minden nőre bőven jut több is. Hacsak nem azt jelenti nálad a normális, hogy Brad Pitt külső, kombinálva Schwarzenegger testted, kombinálva egy arab olajsejk vagyonával.
2020. aug. 21. 21:28
 7/15 anonim ***** válasza:
93%
Na látod, nálam bejött volna, hogy nem akarsz kölyköket, de ugyanolyan vagy, mint itt a legtöbb nyafipasi.
2020. aug. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
87%

Azoknál előny, akik szintén nem akarnak... nyilván.

Mivel a legtöbb férfi akar, vagy legalább ha nem is hangoztatja, de nem zárkózik el teljesen, így annál a nőnél, aki meg semmiképp nem szeretne, előny. Mivel az ilyen nő nem akar zsákbamacskát. Nem akarja, hogy a férfi majd pár év múlva kibökje, hogy gyereket akar. Így ez a legtisztább, hogy ez már az elején tisztázva van, mert különben nem lehet tartós kapcsolat.

2020. aug. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
89%
Attól függ, kinél. :D Nálam előny lenne, mert én se akarok. De igaza van a hetesnek, attól még szánalmas vagy.
2020. aug. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Igen, egyre kevesebb gyermektelen nő akar. Meg az egy gyerekesek sem.
2020. aug. 22. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!