Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet valami defektje a srácnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valami defektje a srácnak?

Figyelt kérdés

Ismerkedek egy hónapja egy 27 éves “fiúval”. Komolyabban beszélgettünk és elárulta hogy még sose volt barátnője. Egy csókig sem jutott el.


Megijedtem hogy mi vár rám! Lehet valami testi baja? Vagy fogyatékos , fóbiás stb ?


Ha elutasítom akkor esélyes elkezd majd zaklatni?


2020. szept. 13. 09:39
1 2
 1/12 Noren1989 ***** válasza:
95%
Figyu, csajszi, te beszélgetsz vele. Alternatívàkat gyàrthatunk, de ott a két kis kezed, kicsi szàd, hogy tőle megkérdezd.
2020. szept. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
Ezt így nem lehet megmondani. Rákérdeztél, hogy miért történt így? Azt értékelheted benne, hogy nem kamuzott róla. Sokan ezt teszik és nem véletlenül...
2020. szept. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem nincs értelme tovább ismerkedned vele, ha már most ilyeneket gondolsz róla és ennyire előítéletes vagy.
2020. szept. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%
Mi van, a nem volt barátnőm troll már nőként írja ki a kérdéseit? :D
2020. szept. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem. Nekem azt mondta azért jutott eddig mert az összes nő a pénzre megy. Aztán látja rajtam hogy én nem.
2020. szept. 13. 10:06
 6/12 anonim ***** válasza:
32%
Hasonlóan jártam szintèn. A környezetem, munkám sokáig elèggè stressz alatt tartott èvekig. Pènz, idő, minden bajom volt. Magamban ès mit szeretnèk mellè a lányon láttam, hogy csupa kèrdőjel velem kapcsolatban. Azóta mindent lecserèlgettem az èletemben, megnyugtató új szakmám lett, teljesen más èletszínvonalon lètezem. A hab a tortán, hogy akkoriban dettó nem szexeltek a lánnyal mèg meg sem csókoltam pedig +20 cm egèszsèges èletvitel mellett szinte 20-50-ig mindenkinek elèg. ;)
2020. szept. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
65%

Ezer oka lehet, hogy miért szűz valaki ennyi idősen, vagy még idősebben.

A kérdésre válaszolva, szinte biztos, hogy van valami defektje. Általában valamilyen pszichés betegség áll mögötte, de lehet akár saját döntés, vagy a környezetéből/életviteléből adódó problémák.

A válasz, amit adott, nekem nem szimpatikus. Az, hogy a komplett női nemre keni a dolgot, nem utal túl jó önismeretre.

Ki kéne derítened a valódi okát, mert ez így csak terelés.

Ha a srác amúgy szimpatikus neked és más egyéb probléma nincs vele, akkor szerintem folytasd vele az ismerkedést.

2020. szept. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
92%
1-nek igaza van ott a két kis kezed és a szád kap el a cerkáját...
2020. szept. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez, hogy minden nő a pénzre megy...ez engem elriasztana. Külön kasszán lesztek majd? Gyerektől is sajnálni fogja? Sz*rágó ez a pasi, az a defektje. Azt fogja nézni, ki mennyit ad és kap.
2020. szept. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez még csak valami hulye kamu indok
2020. szept. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!