Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért lehet, hogy ha értelmesnek gondolt lánnyal ismerkedik meg az ember, egy idő után mindig kiderül róluk is, hogy komoly defektjük van?

Figyelt kérdés

Nem egyszer jártam már én is így. Abszolút nem a tucat lányokat nézem ki sosem, hanem a visszafogottabbakat, szolidabbakat. Ismerőseim is az ilyen lányokat kedvelik. Erre, pár nap/hét után mindig kiderül, hogy kivétel nélkül valami stiklijük van:


Pl.:


-irreális elvárások a másik felé (fizikai vagy érzelmi vagy mentális téren úgy, hogy ő nem tudja ugyanazokat az elvárásokat teljesíteni)

-kielégíthetetlen álmok, plátói érzéseik iránti megértés vágya, támogatást igényel/megértést a plátói érzései/gondolati miatt. Tehát kb. lelki szemetesládának néz.

-válogatósság/finnyásság/senki vagy semmi nem elég jó neki

-kiismerhetetlenség -> mindig valami negatív meglepetés a gondolkodásával kapcsolatosan. Nem olyan, mint akinek kiadta magát korábban.

-Álszentség, szűzq..vaság. Levelezésben, facen, élőben lazaság, és amikor ténylegesen tettek mezejére kerülne a sor egy idő után, akkor kihátrálás/meghátrálás.


A legtöbb ilyen lány olvasott, művelt, sportol, széles érdeklődési körrel bír, szolidan öltözködik, tudja hol a helye amúgy, és a végén mégis mindig szívás van velük is.


Miért lehet ez?


2015. nov. 17. 20:20
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
66%
Én is ilyen lány vagyok, és elismerem, hogy defektes vagyok. De tudom is, miért: nulla önbizalmam van és sokszor csak egy hulladéknak látom magam annak ellenére, hogy a barátom minden megtesz, hogy az ellenkezőjét bizonyítsa. Nem tudom, ezen hogy lehet segíteni, ha nektek van bármi ötletetek, hálásan fogadom :(
2015. nov. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
89%
Mindenkinek van valamilyen defektje. A tiéd mi?
2015. nov. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
87%
Ezeket én még nem nevezném olyan nagy defektnek. Valószínűleg csak nagyon fiatalok és kevés az önismeretük, tapasztalatuk.
2015. nov. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
27%
ezt mondom! hiába mondják hogy keress átlagos lányt! persze persze..... azoknak ilyen lehetetlen elvárásaik vannak
2015. nov. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
81%
Úgy, hogy az ilyen lányoknak olyan gazdag érzelmi világa van, amit te sosem leszel képes megismerni és megérteni, így aztán életed végéig csak annyit látsz majd belőlük amennyit ők szándékosan mutatnak a külvilág felé, pont azért, mert a túl sok hozzád hasonló lelki szegény képtelen lenne feldolgozni az őszinteségüket, és annyi jutna el az agyukig, hogy defektesek... :)
2015. nov. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
93%
Ha defektesnek számítok csak azért,mert én mondjuk beleszeretek valakibe plátóian,vagy nem mindig,minden pillanatban tudok szextigris lenni,és néha visszafogom magam,akkor éljen,defektes vagyok.Viszont belül messze nem átlag.Ha te még nem találtál olyat,akivel el tudnád képzelni,akkor magadba is nézz egy kicsit!
2015. nov. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
94%

Tudja, hol a helye?

Hogy érted? Áldott jó csendes asszony, vagy mire gondolsz? :D

22/L

2015. nov. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:
#5: ez otromba volt tőled. Ha tudnád, miket írok szabadidőmben, nem mondtál volna ilyet. Nem tudom ki a nagyobb gáz, aki ismeretlenül megítél valakit itt, vagy aki csak a tapasztalatairól ír ki kérdést. :]
2015. nov. 17. 21:34
 9/41 anonim ***** válasza:
82%

Kit érdekel, miket írsz a szabadidődben? Ide butaságokat írsz.


Mindenkinek van valami defektje, neked is, nincs hiba nélkül való ember. Akivel összetartozol, annak a defektjeivel együtt tudsz élni.

2015. nov. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:
Miért butaság, ha leírom a tapasztalatomat? Indokolj már.
2015. nov. 17. 21:49
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!