Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes időt fektetni ebbe az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes időt fektetni ebbe az egészbe?

Figyelt kérdés

Hát lényegében megismertem egy fiút, úgy mond együtt vagyunk, ismerem a barátait, családját.

Viszont egy hónap után vettem észre, hogy az exével március végén szakított és engem úgy rá 2 hétre talált meg.

Az első hónapban kimondta, hogy szeret, nagyon lelkes volt.

Majd azt vettem észre, hogy ez kezd egyre lejjebb menni.

Nem úgy hív, ír, vagy keres.

Nem megyünk szinte sehova, csak este hív át magához.

Közös képet nem akar h kirakjuk, vagy h kapcsolatban (lehet korai mondjuk az még)

Valamint feltűnt, hogy az instagrammon nagyon sok lányt kezdett követni miután eltelt köztünk egy kis idő.

Ti mit gondoltok így kívülallóként?

Félek, hogy meg fog bántani, mert nem tudom mennyire van túl az exen.


2020. szept. 13. 11:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Leirásod alapján egyikötök sincs olyan nagyon oda a másikért. Beszéljétek meg, hogy érdemes-e összejárnotok dugni esetleg.
2020. szept. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Noren1989 ***** válasza:
Szerintem szimplàn pótléknak hasznàl, míg a, nem csàbítja vissza az exét; b, míg nem lesz jobb.
2020. szept. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Ramos ökle ***** válasza:
100%

"úgymond együtt vagyunk"

Ennyi a lényeg. Tudod te.

2020. szept. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
49%
Kuka mitnakarsz, ez nem kapcsolat
2020. szept. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Értelmesebb, ha esténként inkább kocogsz kicsit.

Döglött lovat noszogatsz versenyre.


Másrészt ez a közösségi kürtölés életedről megagáz...

2020. szept. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!