Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes ebbe a kapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes ebbe a kapcsolatba még energiát fektetni vagy sem?

Figyelt kérdés

Múlt héten megismerkedtem egy sráccal személyesen ( aki német és ott is él), és miután hazament felvettük a kapcsolatot egymással.( egy időre a közeljövőben Magyarorszagra akar jönni, munka miatt) Tök jól is indult az egész, jókat beszélgettünk, sőt megbeszéltük, hogy januárban találkozunk Bécsben. Írta, hogy büszke rám, illetve nagyon kedvesnek és érdeklődőnek tűnt.

Viszont csütörtökön valami történhetett, mert amit írtam neki, arra válaszolt, viszont passzívnak tűnt. Amikor kérdeztem, nem is válaszolt, de aztan irta, ne haragudjak csak elaludt és nekem is jó éjszakát kívánt. ( ez volt az utolsó beszélgetés)

Tegnap már nem is keresett...

Érdemes tovább foglalkozni vele? Vagy hagyjam a fenébe...( nem tudom kívülről megítélni)



2016. dec. 10. 11:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Az ember nem lóghat állandóan a telefonján meg a neten. Az, hogy egy napig nem keres semmit nem jelent. Lehet sok a dolga. Ha emiatt hisztizel tuti elveszted. Én legalábbis tuti nem maradnék egy olyan emberrel, aki nem tudja elfogadni, hogy nem mindig érek rá üzenetezgetni. Az pedig, hogy ellszik szintén megesik az emberrel.
2016. dec. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem talált valaki mást, de lehet, tényleg kimerült volt.

Most ne fektess semmibe semmit, ő következik, ha még...

2016. dec. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de számomra nevetségesnek tartom hogy ennél a pontnál ilyen drámai kérdések jönnek elő hogy érdemes-e még ebbe a kapcsolatban energiát fektetni. Egy mezei ismerkedés, annyira nem számít, nem dobsz el vele semmit.
2016. dec. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!